Відбувся тур Відкритої Першості МОЦТКЕ УМ зі спортивного туризму на дистанції “Смуга перешкод, зв’язки”

У неділю 27 січня проведено перші змагання 2019 року – тур Відкритої Першості МОЦТКЕ УМ зі спортивного туризму серед юнаків та юніорів на дистанції “Смуга перешкод, зв’язки” серед команд молодшої групи.

Заступник Головного судді Пушкаренко Валентина Дмитрівна запропонувала новий принцип побудови дистанції, так звана смуга – ралі, коли є фіксований час на подолання кожного етапу і на підготовку до наступного. Така дистанція вимагає неабиякої концентрації як від учасників, так і від суддів. Учасникам не можна було розслабитись від старту до фінішу, так як майже не було часу виправляти помилки, тому що на такий дистанції неможливо закласти економію часу. Суддям потрібно було бути досить уважними, щоб контролювати час старту і переходу між етапами, тому що найменша помилка могла вплинути на результат учасника і порушити весь графік проходження. Також потрібно було дуже швидко реагувати, коли учасники не вкладались в контрольний час етапу і потрібно було швидко звільняти дистанцію, щоб не затримувати наступні зв’язки. Не менш важкою була і робота секретаріату, до якого нова інформація приходила кожні 3 хвилини.

 Але всі разом ми впорались. Хтось менше, хтось краще. Сподіваюсь, що всі отримали задоволення від дистанції, а деякі – і від результатів.

 Тож вітаємо переможців:

 1 місце посіла зв’язка Пугачевський Дмитро – Яланський Андрій (т/к “Непосіди”, м. Вознесенськ, тренер Носков Ігор Петрович);

2 місце – зв’язка дівчат Задорожнюк Юлія – Челован Марія (т/к “ТурCool”, БДЮТ Інгульського р-ну, тренер Пушкаренко Валентина Дмитрівна);

 3 місце – зв’язка Карпинська Марія – Мазуренко Олександр (т/к “Непосіди”, м. Вознесенськ, тренер Носков Ігор Петрович) – ну дуже неслухняна мотузка їм потрапила)))))

Особливо хотілось би відмітити зв’язку дівчат Полюхович Дарина – Костюкова Марія (т/к “Непосіди”, м. Вознесенськ, тренер Носков Ігор Петрович), яка виграла першу частину дистанції, але друга частина їм не підкорилась. Тож є над чим працювати!

 В командному заліку 1 місце посіла команда “Непосіди” (м. Вознесенськ, тренер Носков Ігор Петрович), 2 місце – команда “Едельвейс” (Лиманівська ЗОШ Галицінівської ОТГ Вітовського р-ну, тренер Безпалий Микола Андрійович), 3 місце – команда “Меридіан” (МОЦТКЕ УМ, тренер Мезінов Олег Анатолійович).

 До зустрічі на орієнтуванні!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *