З вдячністю від Веселинівщини!

Учні Новокатеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської районної ради прийняли участь у зльоті юних краєзнавців-дослідників «З думою про рідний край».

Ми дякуємо за змістовну програму. Незабутнє враження від зустрічі з цікавими людьми: Бондаренком Денисом Володимировичем – надзвичайно цікава екскурсія до музею МОЦТКЕ УМ та виставки «Нумізматика та боністика»; Риженковим Анатолієм Володимировичем – за організацію цікавої та змістовної програми, Хаєцьким Олександром Петровичем – захоплююча екскурсія до музею Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Виступ-презентація Родіонової Інни Григорівни: «Література з берегів Південного Бугу: історія та сучасність».

Особлива вдячнівсть Ніколаєнко Наталії Олександрівні, доктору історичних наук, професору кафедри політології МНУ ім. В.О. Сухомлинського, керівнику секції МАН МОЦТКЕ УМ. ЇЇ розум, простота, вміння заполонити аудиторію слухачів своїм виступом залишили глибокий слід в серцях дітей.

МИ дякуємо організаторам заходу, колективу МОЦТКЕ УМ, всім, хто був причетний до цього, особливо дякуємо Зьомші І.П., Ємельяновій І.А., яка дбайливо опікувалась нами в період проведення заходу, працівникам Центру за затишні кімнати. А тому:

Хай силою кожна клітина наллється,

Як повінню берег ріки,

Бажаєм здоров’я, здоров’я, здоров’я

На довгі-предовгі роки.

Нам було приємно долучитись до свята науки, знайти нових цікавих співрозмовників, друзів, отримати цікаву інформацію з історії Миколаївщини.

Сподіваємось на нові зустрічі в Центрі туризму та краєзнавства.

М.В. Косовська, керівник делегації Веселинівського району Миколаївської області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *