НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ ГУРТКІВЦІВ МОЦТКЕ УМ ВІДБУЛИСЯ У СЕЛІ КОВАЛІВКА

З 2 по 4 листопада у с. Ковалівка Миколаївського району Миколаївської області проходили навчально-тренувальні збори з військово-спортивної підготовки серед вихованців гуртків національно-патріотичного спрямування Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 23 учасники.

Відпрацьовані теми:

·   стрільба із пневматичної гвинтівки та пістолета;

·   орієнтування на місцевості за картою;

·   тактико спеціальні заняття – штурм будівлі малими групами;

·    швидкісна стрільба.

Була проведена екскурсія до Меморіалу воїнам, що загинули при форсуванні Південного Бугу у березні 1944 року.

Керівник зборів – Володимир Андрійович Мінаков та заступник керівника – Наталія Миколаївна Дудчик доклали чимало зусиль, щоб змагання були цікавими, пізнавальними. Окрема подяка інструктору ТСОУ, учаснику АТО Олександру Обуховському за допомогу в проведенні зборів.

Тренувальні збори показали, що вихованці гуртків національно-патріотичного спрямування мають хороші навички володіння зброєю, чітко дотримуються Кодексу стрільця, влучно стріляють. Орієнтування на місцевості – теж посильна задача для гуртківців. Заняття з тактико-спеціальної підготовки викликали особливу цікавість у майбутніх захисників Вітчизни. Учасники зборів працювали в команді чітко і злагоджено. Деякі з них проявили лідерські якості.

Нічні чергування по охороні місця розташування показали, що учасники зборів дуже відповідально ставляться до виконання поставлених завдань.

Довгоочікувані хвилини відпочинку ще більше згуртовували учасників навчально-тренувальних зборів. У кожного була можливість обмінятися враженнями, висловити свою думку.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *