На Миколаївщині завершився ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З 4 по 8 червня 2018 року з метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості на базі Мішково-Погорілівської санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Вітовського району проведено обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організатори змагань – Миколаївський обласний Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

В взяли участь 19 команд з м. Миколаєва, м. Первомайська, м. Вознесенська, м. Очакова, м. Южноукраїнська, Казанківського, Новоодеського, Єланецького, Кривоозерського, Снігурівського, Березнегуватського, Новобузького, Миколаївського, Вітовського районів, Баштанської, Благодатненської, Чорноморської, Коблівської, Мостівської об’єднаних територіальних громад.

Протягом 5 насичених днів гри юні джури змагалися зі стрільби і надання першої долікарської допомоги, на туристсько-спортивній смузі перешкод та воєнізованій естафеті, в організації рятувальних робіт на акваторії, перетягуванні канату та в козацькому боулінгу, з орієнтування в плавнях і під час козацького рейду «Пластун», а також в цікавій конкурсній програмі. Спільно з Миколаївської обласною козацькою громадою для учасників проведено турнір з козацько-спортивного багатоборства «Козацький вар» з традиційним частуванням козацьким кулешем. В рамках екскурсійної програми учасники відвідали 299 бригаду тактичної авіації.

Суддівство забезпечувала суддівська бригада у складі:

–         Мінакова Володимира Андрійовича – головного судді обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), завідуючого відділом національно-патріотичного виховання Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (далі – МОЦТКЕ УМ) (учасник АТО);

–        Андрійчук Тетяни Григорівни – заступник головного судді з організаційних питань гри, в.о. директора МОЦТКЕ УМ;

–         Бондаренка Дениса Володимировича – коменданта табору гри, методиста МОЦТКЕ УМ (учасник АТО);

–         Мартинової Дар’ї Борисівни – головного секретаря гри, методиста МОЦТКЕ УМ;

–         Брагіної Лідії Володимирівни – заступника головного судді з нагородження, методиста МОЦТКЕ УМ;

–       Мінашкіної Наталії Анатоліївни – заступника головного судді з медичного забезпечення, медичної сестри МОЦТКЕ УМ;

–     Ємельянової Ірини Анатоліївни – заступника головного судді з виду «Конкурсна програма», в.о. завідуючого організаційно-масового відділу МОЦТКЕ УМ;

–           Трощенка Володимира Олександровича – заступника головного судді з виду «Туристсько-спортивна підготовка», методиста МОЦТКЕ УМ;

–            Брагіна Анатолія Леонідовича – заступника головного судді з виду «Військово-прикладна підготовка», вчителя Миколаївської гімназії №4 Миколаївської міської ради, керівника гуртків МОЦТКЕ УМ;

–           Овсяннікової Олени Вікторівни – заступника головного судді з виду «Рятівник», завідуючої екскурсійно-краєзнавчим відділом МОЦТКЕ УМ;

–            Безпалого Миколи Андрійовича – заступника головного судді з виду «Фізична підготовка», вчителя Лиманівської ЗОШ І-ІІІ ст. Галицинівської сільської ради Вітовського району, керівника гуртків МОЦТКЕ УМ;

–           Леоненка Леоніда Геннадійовича – судді на дистанціях, викладача Вищого професійного училища №21 м. Миколаєва, керівника гуртків МОЦТКЕ УМ;

–           Григор’єва Віктора Яковича – судді на дистанціях, вчителя Широківської ЗОШ І-ІІІ ст. Широківської сільської ради Снігурівського району, керівника гуртків МОЦТКЕ УМ;

–            Колеснікової Марії Олександрівни – судді на дистанціях, керівника гуртків МОЦТКЕ УМ;

–            Левченка Іллі Олександровича – судді на дистанціях, керівника гуртків МОЦТКЕ УМ;

–           Федоренко Марії Володимирівни – судді з конкурсної програми, культорганізатора МОЦТКЕ УМ;

–            Алміна Леоніда Дмитровича – судді з виду «Стрільба», інструктора зі стрільби Товариства сприяння обороні України;

–            Параскуна Сергія Миколайовича – судді з виду «Козацький рейд «Пластун», заступника Голови Асоціації учасників та інвалідів АТО (учасник АТО);

–           Федотова Михайла Ігоровича – судді з виду «Козацький рейд «Пластун», Голови філії Асоціації ветеранів та інвалідів АТО Вітовського району (учасник АТО);

–            ст.л. Тарасова Павла Андрійовича – судді з виду «Козацький рейд «Пластун», офіцера Корабельного районного комісаріату м. Миколаєва (учасник АТО);

–            Філатова Олега Володимировича – судді з виду «Козацький рейд «Пластун», представника козацької громади м. Миколаєва, волонтера (учасник АТО);

–           Плєханова Микити Євгеновича – судді з виду «Козацький рейд «Пластун», предастника Національного корпусу (Миколаївська область) (учасник АТО);

–           Обуховського Олександра Вікторовича – судді на дистанціях, інструктора зі спорту Товариства сприяння обороні України в Миколаївській області (учасник АТО);

–           Гуссіді Сергія Миколайовича – судді з виду «Козацький рейд «Пластун», вчителя МИколаївьскої ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Миколаївської міської ради (учасник АТО);

–           Косова Семена Миколайовича – судді з виду «Козацький рейд «Пластун», військовослужбовця 36-ї бригади морської піхоти (учасник АТО);

–            Хоменка Сергія Миколайовича – судді з виду «Козацький рейд «Пластун», ветеран АТО;

–            Резанова Сергія Володимировича – судді з виду «Козацький рейд «Пластун», президента ГО «Центр тактико-спеціальної підготовки «Булат»;

–            Давидюка Андрія Володимировича – судді з виду «Козацький рейд «Пластун», інструктора ГО «Центр тактико-спеціальної підготовки «Булат»;

–            Редькової Альони Ігорівни – судді з виду «Козацький рейд «Пластун», інструктора ГО «Центр тактико-спеціальної підготовки «Булат».

Завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») урочистою ходою учасників вулицею Соборною в супроводі духового військового оркестру в/ч 3130. Церемонію нагородження проведено в Каштановому сквері. Переможці та призери – рої (команди) міста Миколаєва (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 51 Миколаївської ради, керівник – Шиндер Валерій Петрович, Кривенко Олена Петрівна), ІІ місце виборола команда Баштанської об’єднаної територіальної громади (керівники – Тур Лідія Павлівна, Колесник Сергій Юрійович), ІІІ місце команда Новоодеського району (керівники – Андрєєв Валерій Анатолійович, Миндрул Олександр Петрович) отримали грамоти департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, кубки, медалі та цінні подарунки (пневматичну зброю). Кошовий гри – голова Козацької ради Миколаївської області Панченко Альберт Борисович, вручив рою переможців символ обласного етапу гри – козацьку булаву. Також переможець обласного етапу представлятиме Миколаївську область на Всеукраїнському фіналі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що відбуватиметься в липні в м. Переяслав-Хмельницький Київської області. В ході церемонії, рої передали представникам волонтерського центру «Перевізник» листи, побажання, плакати від учасників гри, що найближчим часом будуть передані в зону АТО.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *