Срібло залишили вдома та привезли Золотий Кубок України!

З 20 по 23 квітня у Вінницькій області пройшов Кубок України зі спортивного туризму (пішохідного).

До збірної команди Миколаївської області увійшли вихованці туристських гуртків Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Толстяк Михайло (тренер Беспалий М.А.), Гроза Єгор (тренер Зайкін О.В., Шилова Н.І.), Носков Павло – капітан команди (тренер Трощенко В.О.) та керівники гуртків МОЦТКЕ УМ – Лисунець Олександр, Носков Ігор та Колеснікова Марія.

15 команд з 9 регіонів України, а саме: Київської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Запорізької, Донецької, Вінницької та Миколаївської областей приїхали позмагатися за Золотий Кубок України.

Змагання проходили за двома командними дистанціями IV класу: «Крос-похід» та «Смуга перешкод».

Дистанція «Крос-походу» виявилась дуже цікавою та важкою, починалась з особистого подолання перешкод, потім необхідно було об’єднатися у зв’язки по двоє, а потім вже командою долати природні перешкоди. На цій дистанції команда Миколаївської області виявилась найсильнішою та посіла І місце, ІІ місце – команда «Глобус» м. Києва, ІІІ – команда Вінницької області.

Умови командної дистанції «Смуга перешкод» потребували ретельної розробці тактики проходження дистанції. Адже дистанція розпочиналась з двох стартів та мала певний обов’язковий набір етапів для команди на першу частину. Друга частина складалась з двох етапів, для подолання яких команда ділилась на трійки. Як приклад етапу, що став випробуванням на силу та витривалість більшості команд, був етап, який включив до себе вертикальній підйом на висоту 15 метрів, після якої підйом продовжувався крутопохилою переправою 30 метрів довжиною. Між нашою командою та командою Вінницької області розгорілась справжня боротьба. Але прийшлось втратити дві мотузки на останньому етапі і, як результат, команда Вінницької області на дистанції «Смуга перешкод» посіла І місце, а ми – друге. ІІІ місце у команди Тернопільської область.

Незважаючи ні на що, у загальному заліку золото дісталось команді Миколаївської області, срібло – команді Вінницької області, а бронза – команді «Глобус» м. Києва.

Вітаємо учасників, переможців та призерів Кубку України!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *