Особисті перемоги наших туристів

titul4 березня відбулася відкрита Першість Херсонського державного університету з особисто-командних змагань з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях. Загалом у змаганнях взяло участь більше 100 спортсменів з Херсону та 13 — з Миколаївщини.

І на цей раз ми привезли з собою перемогу. У молодшій віковій групі переможцем став Шурмін Роман (тренер Колеснікова М.О.).

Незвичайною виявилася смуга перешкод у групі «Еліта», у якій змагання проводилися за олімпійською системою на «виліт». У хлопців боротьба за перші місця була дуже напружена. Вирішальною навіть була секунда, з якою переміг Гроза Єгор (тренер Зайкін О.В., Шилова Н.І.) та зайняв ІІ місце у цій групі. А серед дівчат І місце посіла Левченко Екатерина, Майстер Спорту України, випускниця т/к “Оболтусята” (тренер Мартинов С. В.), учасниця збірної команди Миколаївської області.