Туризм наповнює щастям того, хто в нього закоханий,

28 вересня 2019 року для гуртківців-новачків Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проведено святковий захід присвячений Всесвітньому дню туризму.

До участі у заході долучились команди «Романтіка», «Кросси», «Молнія», «Романтики-1», «Тріо+», «Чемпіони», «Козачата» та «Енергія» (Миколаївська ЗОШ №53, Миколаївська ЗОШ № 46, Калинівська ЗОШ Вітовського району, вихованці МОЦТКЕ УМ) .

Свою спритність, творчість, кмітливість учасники заходу продемонстрували мандруючи локаціями: «Історико-географічна», «Спортивно-туристична», «Художня» та «Музично-етнографічна». В цей день щоб підтримати своїх дітей до Центру завітали також батьки вихованців та їх групи підтримки.

В рамках свята для вихованців та їх батьків була запропонована анкета на виявлення вподобань респондентів активної та пасивної форми відпочинку, місць відпочинку, відношення* до подорожі та обраних видів туризму. Більшість респондентів віддають перевагу активному способу відпочинку, обираючи подорожі, прогулянки.

Цього дня учасники та вболівальники зібрали повний рюкзак щастя, посмішок та знайшли нових друзів.