Юні туристи Миколаївщини змагалися зі скелелазіння

13- 14 лютого 2021 року на базі спортивної зали Миколаївської ЗОШ І – ІІІ ст. № 26 Миколаївської міської ради відбувся тур відкритої Першості Миколаївського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді зі спортивного туризму з виду «Скелелазіння».

Участь у змаганнях взяли 9 команд старшої та 14 команд молодшої вікових груп (усього 120 учасників) з Будинку дитячої та юнацької творчості Інгульського району м. Миколаєва (2 команди), Палацу творчості учнів м. Миколаєва (3 команди), Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва, Вознесенського міського центру дитячої та юнацької творчості, Мішково-Погорілівської (1 команда) та Галицинівської (1 команда) об’єднаних територіальних громад, МОЦНПВТК УМ (13 команд).

Учасникам змагань запропоновано на вибір 9 маршрутів різної складності. Найскладніший (чорний) маршрут змогли пройти лише 4 учасника, найпростіший (жовтий) подолали всі учасники змагань.

Переможцями в особистому заліку серед хлопців старшої вікової групи стали представники команди БДЮТ Інгульського р-ну м. Миколаєва (керівники Лисунець О.С., Пушкаренко В.Д.), а саме: Мединський Іван (1 місце), Шептицький Вячеслав (2 місце), Побережний Андрій (3 місце).

Місця в особистому заліку скеред молодших хлопців розподілились наступним чином:

1 місце – Ярчук Артур (Вознесенський МЦДЮТ, керівник Носков І. П.);

2 місце – Круценко Максим (команда «Саліта» МОЦНПВТК УМ, керівник Колеснікова М. О.);

3 місце – Парамонов Кірілл (команда «Саліта» МОЦНПВТК УМ, керівник Колеснікова М. О.).

Змагання на скеледромі серед дівчат старшої вікової групи були не менш запеклими, за підсумками змагань перемогу виборола Никитюк Анна (команда «Едельвейс» МОЦНПВТК УМ, керівник Безпалий М. А.), 2 місце посіла Федорова Світлана (команда «Меридіан» МОЦНПВТК УМ, керівник Мезінов О. А.), почесне 3 місце – Вагіна Катерина (команда «Десант» ПТУ м. Миколаєва, керівник Вагіна Ю. В.).

Серед дівчат молодшої вікової групи 1 місце посіла Годя Анастасія (Вознесенський МЦДЮТ, керівник Носков І. П.), 2 місце – Николенко Домініка (команда «Оболтусята» МОЦНПВТК УМ, керівники Мартинов С. В., Лисунець О. С.), 3 місце – Бабенко Єлизавета (Вознесенський МЦДЮТ, керівник Носков І. П.).

У командному заліку 1 місце у старшій віковій групі впевнено і з великим відривом посіла команда БТДЮ Інгульського р-ну (керівники Лисунець О.С., Пушкаренко В.Д.), 2 місце – команда «Меридіан-1» (МОЦНПВТК УМ, керівник Мезінов О.А.), 3 місце – команда «Меридіан-2» (МОЦНПВТК УМ, керівник Мезінов О.А.).

У молодшій віковій групі перемогла команда «Непосіди» (Вознесенський МЦДЮТ, керівник Носков І. П.), 2 місце зайняла команда «Саліта» (МОЦНПВТК УМ, керівник Колеснікова М.О.), 3 місце – команда «Едельвейс» (Галицинівська ОТГ, керівник Безпалий М.А.).

Змагання проводились за спеціально розробленим графіком, щоб уникнути скупчення учасників, та з дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог (температурний скринінг, обробка спорядження антисептичними засобами та ін.).

Дякуємо адміністрації Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 26 за створення умов для розвитку спортивного туризму, гостинність та допомогу в обладнанні професійного скелелазного стенду для занять цим видом спорту.