Улюблене місце щорічної зустрічі

titul18-20 травня 2015 року на території урочища Мар’ївського Баштанського району Миколаївським обласним Центром туристу, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді спільно з Миколаївською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України проведено Чемпіонат Миколаївської області серед працівників освіти з пішохідного туризму.

P1010901

В змаганнях взяли участь 9 команд: Снігурівського (2 команди), Миколаївського, Новобузького, Жовтневого, Первомайського, м. Миколаєва, м. Вознесенська, м Первомайська. Всього понад 90 учасників.

Програма Чемпіонату складалася з змагань на дистанціях “Спортивне орієнтування”, “Смуга перешкод”, “Командна техніка” та конкурсної програми.

Кращі результати зі спортивного орієнтування серед чоловіків показали представники м. Миколаєва (Левченко І.О. – І місце, Лисунець О.С. – ІІ місце, Котик М.В. – ІІІ місце). Серед жінок перемогу здобули Смеркалова Т.С. – І місце (Снігурівський район), Біленко О.С. – ІІ місце (Первомайський район), Чабан Є.Д. – ІІІ місце (Снігурівський район). В командному заліку на дистанції перемогли команди м. Вознесенська – І місце, Миколаївського району – ІІ місце, Новобузького району – ІІІ місце.

oblasni vchitely 003В особистому заліку на дистанції “Смуга перешкод” серед чоловіків кращі результати у Мороза М.Ю. (м. Вознесенськ) – І місце, Лисунця С.О. (м. Миколаїв) – ІІ місце, Костюкова О.С. (м. Вознесенськ) – ІІІ місце. Серед жінок призові місця у представниць Снігурівського району: Смеркалової Т.С. (Снігурівський район) – І місце, Степан А.А. – ІІ місце, Чабан Є.Д. – ІІІ місце. В командному заліку високі особисті результати принесли перемогу Снігурівському району (І місце), м. Вознесенську (ІІ місце), Миколаївському району (ІІІ місце).

oblasni vchitely 005На дистанції “Командна техніка” кращими стали команди м. Миколаєва (І місце), Жовтневого району (ІІ місце), Снігурівського району (ІІІ місце).

Цікавою та насиченою була конкурсна програма змагань. Педагоги виконували туристські пісні. Найкраще це вдалося представникам Снігурівського (І місце), Миколаївського району (ІІ місце) та м. Миколаєва (ІІІ місце). В конкурсі театралізованих мініатюр “Є ще порох в порохівницях” найцікавішими на думку суддів були виступи Снігурівського (І місце), Жовтневого (ІІ місце) районів та м. Миколаєва (ІІІ місце). Високий рівень ерудиції в інтелектуальних іграх показали команди м. Миколаєва (І місце), м. Вознесенська (ІІ місце) та м. Первомайська (ІІІ місце). Журналістська спостережливість, гумор та художній талант допомогли здобути перемогу в конкурсі мальованих газет Миколаївському району (І місце), м. Вознесенську (ІІ місце), Жовтневому району (ІІІ місце). За результатами всіх чотирьох конкурсів призові місця здобули команди: м. Миколаєва (І місце), Снігурівського району (ІІ місце), ІІІ місце розділили між собою команди Миколаївського району та м. Вознесенська.

oblasni vchitely 017В загальному заліку перемогу здобули команди м. Миколаєва – І місце, м. Вознесенська  – ІІ місце, Снігурівського району – ІІІ місце.

Всі переможці нагороджені грамотами департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та грошовими винагородами і медалями від Миколаївської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.