В Миколаєві відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг з підготовки виховників гри «Сокіл» («Джура»)

5 – 7 листопада 2021 року на базі Миколаївського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг «Школа виховників джур» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організаторами заходу виступили Український державний центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді та Молодіжний клуб Джура (м. Київ).

Захід спрямовувався на підготовку виховників джур до безпосередньої виховницької діяльності зі створення та забезпечення дієвості осередків (роїв/куренів) гри Джура.

Для участі у семінарі-практикумі прибули педагоги з Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Київської, Харківської та Миколаївської областей. Вони отримали можливість здобути нові знання, досвід та відпрацювати практичні навички з особливостей запровадження в закладах освіти виховної системи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Створення роїв та їх презентація, майстер-класи з проведення ігор на згуртування колективу, конкурсів «Відун» та «Впоряд», а ще – зустрічі з цікавими людьми, які мають багаторічний успішний досвід з організації Гри.

Важливою практичною складовою семінару-тренінгу стало ознайомлення з методикою проведення міського, районного та обласного етапів гри «Джура».

Сповнені новими знаннями та набутим досвідом педагоги-виховники повернулися у свої заклади аби додати новий поштовх у розвиток справи національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.