Підготовка до конкурсу-захисту МАН триває

Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді 8 грудня 2021 року провів зимову онлайн-сесію для слухачів Малої академії наук України відділень історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю.

З юними дослідниками працювали керівники обласних секцій, провідні науковці, викладачі закладів вищої освіти області, які акцентували увагу на методології та методиці підготовки наукової роботи, вимогах та особливостях проведення портерного захисту та наукової конференції.

У сесії взяли участь 62 слухачі, які вже мають рукописний варіант наукової роботи та готуються до конкурсу-захисту МАН у поточному навчальному році. Кожен учасник отримав від керівників секцій індивідуальну консультацію щодо проєкту, обговорив з науковцями найскладніші аспекти дослідження, отримав відповіді на свої запитання.

Юних дослідників познайомили з нормативними вимогами, необхідним документальним забезпеченням, термінами та особливостями проведення конкурсу-захисту. Крім того вони отримали покликання на корисні відеогайди: «Як написати мотиваційний лист», «Як підготувати постер» тощо.

За результатами онлайн-сесії, слухачі МАН відзначили, що участь у заході допомогла їм, з одного боку виявити «слабкі місця», над якими ще є час попрацювати, а з іншого – сприяла мотивації до подальшої роботи і розвитку впевненості у власних силах.

Успішного захисту вам – юні науковці!