Наші досягнення

2021 рік  

№ п/п Захід Дата Місце
1. ІІІ (Всеукраїнський) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» січень 2021 ІІ, ІІ, ІІІ, ІІІ
2. ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Миколаївського обласного територіального відділення МАН України. 11-13.02.2021 І,І,ІІІ
3. Участь у відкритих особисто-командних змаганнях КСО “Суворовець” з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях. 06.02 ІІ місце посів Безсмертний Максим ІІІ – Шинкарук Андрій І місце – Мединський Іван ІІ місце посів Побережний Андрій ІІІ місце – Шептицький В’ячеслав І місце – Колеснікова Марія, У групі ЧЖ 18+ переможцем стала команда “Саліта” (тренер Колеснікова М.О.) МОЦНПВТК УМ.
4. Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» 17-19.02 І, ІІ
5. Он-лайн конкурс туристичних гідів «#МандруйМиколаївщиною 2020 20.02.2021 Кондріна Юлія, номінація «Відкриття року

для юних краєзнавців»

6. За результатами захисту ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020 році лютий 2021 призначенням Стипендії Президента України (Гембержевську Дар`ю, вихованку гуртка «Археологічне краєзнавство»)
7. Змагання «Особистий відкритий кубок ХДУ з техніки пішохідного туризму» у групах «Еліта» та «Новачки» 02.03 І,І
8. Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні (відкриті змагання Київської області «Меморіал пам’яті А. С. Федорчука») 05-07.03 2021 IV
9. Чемпіонат України зі спортивного туризму – пішохідний туризм (особистий) 08-10.05.2021 Колеснікова М.О- ІІІ місце на дистанції «Крос-похід», ІІ місце – на дистанції «Смуга перешкод», ІІІ бронза у загальному заліку; Носков І.П. –– ІІ місце на обох особистих дистанціях та срібло у загальному заліку; Лисунець О.С. – бронза у загальному заліку.
10. ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України травень ІІ,ІІІ,ІІІ
11. Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник березень-травень ІІІ місце – Кондріна Юлія
12. 50 Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму у м. Світловодськ Кіровоградської області 06-09.07 ІІІ загальнокомандне місце
13. Всеукраїнському зльоті-змаганні юних туристів-краєзнавців 06-14.08 ІІ місце -“Візитівка

команди» І місце Бєгліца Евеліна у творчий майстерні «Етнографічне краєзнавство», ІІІ місце – Кондріна Юлія творчі майстерні «Археологічного краєзнавство»

14. Чемпіонат України зі спортивного туризму – гірський туризм серед юнаків 10-13.09 І місце у командному заліку

2020 рік  

№ п/п Захід Дата Місце
1. ІІІ (Всеукраїнський) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» січень 2020 І

І.

ІІІ.

2. Всеукраїнського зимового навчально-тренувального збору “Буковець-2019”. січень І
3. ХV фестиваль мистецтв «Зірки причорномор`я – 2020» січень І
4. ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  відділень історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю Миколаївського обласного територіального відділення Малої академії наук України. 13-15.02 І.І.ІІ
5. Х кубок ТРК «Штурм» імені Ю.Юхимчука з техніки туризму у закритих приміщеннях 30.01.-03.02 ІІ
6. конкурсний відбір фоторобіт для участі Всеукраїнській фотовиставці до Дня соборності України  «Ми – українці!» лютий робота вихованців МОЦТКЕ УМ відібрана для участі виставці
7. Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» лютий учасники
8.

Колеснікова Марія Олександрівна за рейтингом Федерації спортивного туризму України визнана найкращою спортсменкою України зі спортивного пішохідного туризму за результатами 2019 року

березень 2020 І
9. Кубок України зі спортивного туризму – пішохідний туризм (особистий, в закритих приміщеннях) квітень ІІІ (на дистанції рятув. роботи, швидкісна та аг. залік)
10. Пішохідна комісія Федерації спортивного туризму України визначила кращі команди, спортсменів та тренерів останнього десятиріччя (2010-2019 р) за рейтингами продовж десяти років.  квітень Краща команда другого десятиліття 21 сторіччя, Павло Носков – кращий  спортсмен десятиріччя, Катя Носкова (Левченко) – серед жінок – краща спортсменка
11. Фестиваль-конкурс злата-фест «Золоті таланти України» І

Буркат Валерія

12. Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Чарівний світ» травень І місце

Мацеплюк-Ярчук Яна

13. оn-line вікторина «Стародавня історія та археологія Побужжя» (Благодійний фонд Ольвійський меценат родини Крапівіних) травень ІІ Гембержевська Даша
14. Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник» травень ІІ

Єрмак Карина

 

15. Всеукраїнські змагання (заочні) зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді за 2018 – 2019 н.р. травень І.

ІІ.

ІІІ.

 

16. Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді  «Українська революція: 100 років надії і боротьби» червень І.
17. Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді  «Українська революція: 100 років надії і боротьби» червень І.
18. XI Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти – 2020 серпень Золота медаль

2019 рік  

№ п/п Захід Дата Місце
1. ІІІ (Всеукраїнський) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» січень 2019 І

І.

ІІ.

ІІ

2. Колеснікова Марія Олександрівна за рейтингом Федерації спортивного туризму України визнана найкращою спортсменкою України зі спортивного пішохідного туризму за результатами 2018 року січень 2019 І
3. Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму у закритих приміщеннях, який проводився у м. Решитилівка Полтавської обл. 28.02-04.03 ІІ
4. ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  відділень історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю Миколаївського обласного територіального відділення Малої академії наук України. 07-09.02 І.І.ІІ
5. Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» лютий 2019 ІІ
6. ІІІ Всеукраїнський конкурс екскурсоводів навчальних закладів «Край, в якому я живу» 21-23.03 Згеря Діна – ІІ місце у номінації «Військово-історичні музеї»
7. Чемпіонат України зі спортивного туризму – пішохідний туризму (м. Вінниця) 17-22.04 ІІІ
8.

Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму – Відкриті змагання Миколаївської області «Кубок Бугу»

28.04.-01.05 ІІІ (молодша вікова група)

ІІ (старша вікова група)

9. ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 02-06.05 І

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

10. Колісник Євгенія – ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт школярів та студентів до 28-ї річниці незалежності України  «Новітня історія України: аналіз етапів становлення», (тематичний напрямок: політика), м. Дніпро, університет ім. Альфреда Нобеля 16-18.05 ІІ (напрям «Політика»)
11. Гембержевська Дар`я – Всеукраїнський конкурс «МАН-Юніор. Дослідник» – номінація “Історик-Юніор” 11-15.05. диплом переможця першого ступеня
12. XII Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців 28.07.-03.08 Творчі майстерні: Гембержевськка Дар`я – 1 місце в секції «Історичне краєзнавство», Ткаченко Ангеліна – 1 місце у секції «Географічне краєзнавство», Вовчек Анна – 3 місце у секції «Екологія».

2 місце – у конкурсі “візитівка” та історична вікторина

13. XVІІ збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» 04-10.08 І (старша вікова група)
14.

Чемпіонат України в пішохідному туризму в особистому заліку

ІІ – Колеснікова М.О.

Андрій Шинкарук – ІІІ місце  на дистанції «Смуга перешкод» Чемпіонату України серед юніорів

15. Міжнародні змагання зі спортивного туризму серед юнаків та юніорів “Волинь” 03-06.10 ІІ місце (молодша вікова група), Слободян Неля – чемпіонка в особистому заліку
16. ХІ міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті – 2019” – у номінації «Інноваційна діяльність закладів освіти – ресурс забезпечення якості освіти» 22-24.10 Золота медаль
17. Кубок України зі спортивного туризму – пішохідний туризм в закритих приміщеннях (м. Решетилівка Полтавська область) 29.11 -01.12 ІІІ

2018 рік  

№ п/п Захід Дата Місце
1. відкриті особисті змагання  КСО «Суворовець» з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях 03.02.

І,ІІ,ІІІ 

на етапах

2. Кубок України (пішохідний туризм) у закритих приміщеннях (м. Київ) 22-26.02. ІІ
3. Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму у закритих приміщеннях, який проводився у м. Решитилівка Полтавської обл. 28.02-04.03 ІІ
4. ІІ тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу», м. Чернігів 20-23.03 ІІ,ІІ,ІІІ
5. відкрита Першість Херсонського державного університету з особисто-командних змагань з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях 24.03 І,ІІ,ІІІ на етапах
6. ХХІ відкритий телевізійний конкурс молодих виконавців естрадної пісні та танцю «Обрій – 2018». 24.03 Гран-прі (2)
7. міські змагання зі стрільби з малокаліберного пістолета серед молоді міста Миколаєва з нагоди 74-ї річниці визволення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників. 24.03

ІІІ заг.зал.

ІІІ соб. з.

8. ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 18-25.04 І, ІІІ,ІІІ,ІІІ
9. Кубок України зі спортивного туризму – пішохідний туризм, м. Вінниця 19-24.04 І
10. відкриті змагання Миколаївської області зі спортивного туризму «Кубок Бугу» 28.04-01.05

старші-ІІ,

молодші – ІІІ

11. Чемпіонат Миколаївської області серед юнаків зі спортивного туризму 11-15.05.

молодші – І

старші-ІІІ

серед делегацій – ІІІ

12. Міжнародні багатоденні змагання зі спортивного орієнтування «Кубок Партизанської іскри» 25-28.05 ІІ, ІІІ
13. ХVI Всеукраїнський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» 12-17.08 І

2017 рік  

№ п/п Захід Дата Місце
1. Кубок України (пішохідний туризм) у закритих приміщеннях 23-27.02 ІI
2. Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях (м. Полтава) 03-04.03 ІІІ
3. Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»  16-18.03 ІІІ
4. Всеукраїнські змагання з туристських спортивних походів серед учнівської молоді  13-17.03 ІІІ
5. Всеукраїнські змагання з туристських спортивних походів серед студентської молоді  13-17.03 І
6. Всеукраїнський телевізійний фестиваль «Обрій» 13.03 Гран-прі
7. Всеукраїнський етап конкурсу юних екскурсоводів музеїв при закладах освіти «Край, в якому я живу»  21-23.03 ІІІ
8. Регіональні змагання з пішохідного туризму «Кам’янецькі скелі» 23-29.03  І, ІІ
9. ІІІ (Всеукраїнський) етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 25-31.03 ІІІ
10. Кубок України з пішохідного туризму серед юнаків – Відкріті змагання Миколаївської області “Кубок Бугу”  29.04-02.05 ІІ (старша група), І (середня група)
11. 46 Чемпіонат з пішохідного турізму серед юнаків (Кіровоградська область) 8-14.07 ІІ
12. ІІІ Чемпіонат України з гірського турізму серед юнаків (Запорізька область) 05-08.10 ІІ
13. Міжнародний турнір з пішохідного туризму  5-8.10 ІІ
14. Чемпіонат Європи зі спортивного туризму 5-8.10 ІІ

2016 рік  

№ п/п Захід Дата Місце
1. Чемпіонат України зі спортивних туристських походів серед учнівської молоді 10-13.03 І
2. Чемпіонат України зі спортивних туристських походів серед студентської молоді  10-13.03 ІІ
3. Міжобласні змагання з пішохідного туризму «Кам’янецькі скелі» 18-22.03 ІІ, ІІІ
4. ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України (історія України, археологія, історичне краєзнавство, етнологія, всесвітня історія) Секція “Історія України”  01-4.04 ІІ
5. Кубок України – пішохідний туризм (Вінницька область) 14-18.04 ІІ 
6. Чемпіонат України зі спортивного туризму – пішохідний туризм 30.06-04.07 І
7. XIV Всеукраїнський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» 01-06.07 І
8. 5-й чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму 10-15.07  ІІІ
9. Чемпіонат Європи зі спортивного туризму серед дорослих 1-4.10 ІІ
10. Чемпіонат Європи зі спортивного туризму серед юніорів 1-4.10 ІІ
11. Міжнародні змагання зі спортивного туризму серед юніорів 1-4.10 І
12. Перші Міжнародні змагання зі спортивного туризму (маршрут – водний) серед юнаків і дівчат, юніорів та юніорок вересень І,ІІ, ІІ, ІІІ
13. Етап відкритого Кубку Чернігівської області «Адреналін – 2016-2017»   10-14.11 І
14. Кубок Чернігівської області з пішохідного туризму «Адреналін 2016-2017» 16-18.12 І

2015 рік  

№ п/п Захід Дата Місце
1. Відкритий Кубок міста Чернігова з пішохідного туризму 12-16.02 І
2. Чемпіонат України зі спортивних туристських походів серед учнівської молоді 12-16.03 І
3. Чемпіонат України зі спортивних туристських походів серед студентської молоді 12-16.03 ІІ
4. Міжобласні змагання з пішохідного туризму «Кам’янецькі скелі» 24-30.03 ІІІ
5. ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України (історія України, археологія, історичне краєзнавство, етнологія, всесвітня історія) Секція “Історія України”. 30.03-02.04 ІІІ 
6. ІІ етап Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України (історія
України, археологія, історичне краєзнавство, етнологія, всесвітня історія) Секція “Право”.
27-30.04 ІІ
7. Чемпіонат України серед дорослих зі спортивного туризму.  2-6.07 І
8. Кубок України зі спортивного туризму – пішохідний туризм 17-21.09  І
9. Міжнародні змагання з пішохідного туризму 30.09-05.10 І

2014 рік  

№ п/п Захід Дата Місце
1. Відкритий Кубок Криму в закритих приміщеннях «Пам’яті товариша» (м. Керч АР Крим) (Гладка О.В., Трошенко В.О.) 23-27 січня ІІІ
2. Кубок України серед дорослих в закритих приміщеннях з пішохідного туризму (м. Чернігів) (Лисунець О.С.) 5-10 лютого ІІ
3. Відкритий міський збір-змагання «Школа безпеки» (етап – рятувальні роботи на воді) до Дня Захисника Вітчизни (Мезінов О.А., Овсяннікова О.В.) 21 лютого І
4. Чемпіонат України зі спортивних туристських походів учнівської молоді  10-15.03 ІІІ
5. Чемпіонат України зі спортивних туристських походів студентської молоді 10-15.03 І 
6. XVII відкриті змагання з пішохідного туризму серед юніорів «Кубку Бугу» (м. Южноукраїнськ). 1-4.05 ІІІ
7. Онлайн-конференція Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН –юніор. Дослідник» 13.05.

 5-І, 5-ІІ,

6-ІІІ

8. Кубок України серед дорослих зі спортивного туризму (пішохідний) (Вінницька обл.) 2-8.07. ІІ
9. 43-й Чемпіонат України серед юніорів з пішохідного туризму (Чернівецька область) 9-17.09 ІІІ
10. Чемпіонат Вінницької області з техніки пішохідного туризму серед молоді та юніорів «Сабарівська осінь – 2014» 9-13.10 ІІ