Історія “Школи безпеки”

    “Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти”
  обласний етап Всеукраїнського збору-змагання юних рятувальників “Школа безпеки”

З 31 травня по 3 червня 2011 року проведено обласний етап Всеукраїнського збору-змагання юних рятувальників “Школа безпеки”.
В змагання взяли участь 12 команд з районів (міст) області: Арбузинського, Вознесенського, Жовтневого, Кривоозерського, Казанківського, Миколаївського, Новобузьського, Снігурівського, Березнегуватського районів та міст Миколаєва, Вознесенська та Первомайська.


У загальному заліку І місце посіла команда Жовтневого району (кер. Мезінов О.А.), ІІ місце – м. Вознесенськ (кер. Ютиш О.Л.), ІІІ місце – м. Миколаїв (кер. Баранова Є.О.).

В змаганнях взяли участь 150 дітей. 
З 4 по 12 липня 2011 року в м. Южноукраїнську проведено XІ Всеукраїнський (VІ Міжнародний) збір-змагання юних рятувальників “Школа безпеки” в якому взяли участь 26 команд з регіонів України, а також команди з Росії, Білорусії та Казахстану.
Команда Миколаївської області посіла І місце з видів змагань “Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища”, “Аварійно-рятувальні роботи у зоні техногенної аварії”; ІІ місце на дистанціях “Бойове розгортання та гасіння пожежі”, “Аварійно-рятувальні роботи у зоні хімічного або радіаційного забруднення”; IV місце на дистанції “Рятування постраждалого з висотної будівлі”. В загальному заліку команда Миколаївської області посіла ІІ місце.

Команда Миколаївської області тричі поспіль (2009, 2010, 2011 рр.) кубок виборювала кубок пам’яті товариша з виду змагань “Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища”, рішенням головної суддівської колегії кубок назавжди залишиться в Миколаївському відділенні.
За результатами роботи Миколаївське обласне відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху “Школа безпеки” було нагороджено кубком “Кращому регіональному відділенню Всеукраїнського громадського дитячого руху “Школа безпеки”, рішенням головної суддівської колегії кубок назавжди залишиться в Миколаївському відділенні.
Всього в заході взяло участь біля 550 учасників.