Гру закінчено! “Джура”

Сьогодні доволі сумний і одночасно веселий та метушливий ранок. Сумний – тому що учасники ІІ (обласного) етапу гри «Сокіл» («Джура») роз’їжджаються по домівкам, закінчуються змагання та прийшла пора прощатися з друзями, поруч з якими так швидко минули ці незабутні дні.

Веселий – тому, що попереду ще урочиста хода по головній вулиці міста, закриття змагань і нагородження переможців. Метушний – тому, що потрібно зібрати всі речі і нічого не забути, привести в порядок кімнати та подякувати гостинному персоналу Мішково-Погорілівської школи-інтернату за теплий прийом.

Учасники гри зібрались на розі проспекту Центрального та вулиці Соборної. Звідси починається хода до Каштанового скверу. В супроводі оркестру Миколаївського гарнізону, з хоругвами, прапорами, чітким та впевненим кроком рушила колона юних джур, весела, усміхненна, яскрава.

Козацька лава шикується біля Каштанового скверу, де на них с радісною усмішкою чекають глядачі, гості церемонії і сам Святий Миколай. Учасників змагань привітали Каськова Ганна Леонідівна – виконуюча обовязки директора Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, Горбова Тетяна Олександрівна – директор Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та Щербаков Сергій Костянтинович – голова Козацької громади Миколаївської області. Також на святі були присутні Джердж Олена Сергіївна – головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Плужник Олександр Іванович – начальник штаба козацтва Миколаївської області, Шутяк Юрій Олександрович – голова громадської організації “Миколаївська ОО ТСО України”, Жосан Віктор Михайлович – голова Миколаївського спортивно-техничного клубу ТСОУ.

Яскравий калейдоскоп виступів роїв визвав шквал аплодисментів. І ось настає саме та хвилина, заради якої учасники гри 4 дні докладали всіх можливих зусиль – нагородження переможців. Третє місце поділили команди, що дуже потоваришували під час гри: рої з міста Миколаєва та Миколаївського району. Ось і зараз вони поруч один з одним підіймаються на п’єдестал пошани. На другому місці – команда Баштанського району – улюблениця майже всіх учасників змагань. І, звичайно, неперевершені переможці – рій з Новоодеського району, який отримує перехідний приз: булаву похідного отамана.

Закінчується свято піснею «Заспіваймо пісню за Україну» у виконанні юного джури Стівена з рою «Мудрі сіроманці» Баштанського району, яку підхоплюють всі учасники і глядачі. А потім – фотографування на згадку про гру і прощання до наступного року.

А у команди з Новоодеського району тепер дуже складна задача: підготовка до Всеукраїнського етапу гри. Тож побажаємо їм успіху і будемо вболівати за нашу Миколаївську область!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *