Відвідувачі сайту  

754747
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
191
278
1500
749901
10236
22534
754747

Ваш IP: 50.19.34.255
Время: 2018-02-23 17:51:33
   

Відпочинок з користю

Рейтинг користувача:  / 1
Деталі

titulОдразу після новорічних свят спортсмени нашого Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (з м. Миколаєва, с. Лимани, с. Широке, с. Любине, с. Лупарево, м. Вознесенськ тощо) відпрацьовували спожиті калорії під час навчально-тренувальних зборів, що проходили в гостинному куточку нашої області - Снігурівському районі В загальноосвітній школі села Широке для нас були створені чудові умови для організації тренувань та дозвілля. П’ять днів всі учасники заходу працювали з ранку до вечора, вдалося втілити всі задумки та навіть трохи більше.

Детальніше...

Нас не злякати дощами та вітром!

Рейтинг користувача:  / 1
Деталі

titulНа осінніх канікулах Миколаївський обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провів навчально-тренувальні збори зі спортивного орієнтування на території Олешківського району Херсонської області.

Не злякалися прогнозів погоди (дощ, сніг вітер) студенти та учні гуртків Центру під керівництвом Трощенко В.О., Гладкої О.В., Левченко І.О., Колеснікової М.О., Пушкаренко В.Д., Мартинова С.В., Носкова І.П., Мінакова В.А.

Протягом тижня вихованці удосконалювали свої вміння та навички з орієнтування на місцевості за допомогою карти та компасу, вчилися

Детальніше...

Новий навчальний рік - нові старти

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

titul15 жовтня 2017 року стартувала Відкрита першість МОЦТКЕ УМ зі спортивного туризму. Змагання проходили на березі Південного Бугу в Парку Перемоги. Дрібний дощик не злякав учасників змагань.

Детальніше...

Холодна Волинь з теплотою в душіХолодна Волинь з теплотою в душі

Рейтинг користувача:  / 1
Деталі

titulЗа результатами виступу на Чемпіонаті України влітку - наша юніорська команда отримала право представляти Україну на Чемпіонаті Європи, що відбувся 5 - 8 жовтня в Луцькому районі Волинської області та в Міжнародному турнірі з пішохідного туризму.

Виїхавши з Миколаєва, де ще панувало “бабине літо”, ми одразу потрапили в обійми осені, що вже панувала на Волинській землі. Холодні дощі, сильний вітер та низька температура відступили перед душевною теплотою, з якою нас зустріли організатори змагань та дружніми стосунками між учасниками, яким не завадили а ні кордони, а ні мовний бар’єр.

Детальніше...

   
  Бегущая строка в HTML  

Більше інформації дивись в розділах!

 
© Всі права захищені 2013 розроблено в MOЦТКЕ УМ. Ніколаєнко А.В. (Andrey_Nikolaenko_17@mail.ru)
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ваше ім'я
Ваш E-mail
Повідомлення
Число на картинці