viber imageЗ 11 по 16 червня відбувалась зміна у таборі з активним способом пересування по Миколаївській області. До складу групи увійшли сильніші спортсмени зі всієї області, загалом 27 вихованців туристсько-спортивних гуртків.

Нитка маршруту розпочалась з с. Мигія, де проводились навчально-тренувальні заняття з водного туризму по зборці плавзасобів (катамаранів) та відпрацюванню техніки проходження порогів.

Протоколи чемпіонату Миколаївської області з пішохідного туризму

Протоколи - Скачати

Партизанська Іскра – 2018

Деталі

1

З 26 по 28 травня 2018 року у місті Южноукраїнськ відбулись Міжнародні змагання зі спортивного орієнтування «ПАРТИЗАНСЬКА ІСКРА – 2018». У змаганнях взяли участь 289 спортсменів з: міст Дніпра, Одеси, Южноукраїнська, Кропивницького, Вознесенська, Миколаїва, Запоріжжя, Харкова, Полтави, Києва, Жовтих Вод, Львова. Також участь у змаганнях приймали спортсмени з Молдови (м. Тираспіль).

Змагання проводились на двох різних особистих дистанціях та естафети по 3 учасника, у різних вікових групах, починаючи з групи ЧЖ-10 (спортсмени до 10 років) та закінчуючи ЧЖ-75.

У групі Ж-12 на середній дистанції та довгій дистанції Челован Марія (тренер Пушкаренко В.Д.) посіла ІІ місце, що дало їй змогу посісти ІІ місце в загальному заліку.

Серед дорослих, у групі Ч-21 Лисунець Олександр (керівник гуртків МОЦТКЕ УМ) на середній дистанції посів ІІ місце, І місце на довгій дистанції та став переможцем у цій віковій групі.

У групі Ж-21 на середній дистанції Колеснікова Марія, керівник гуртків МОЦТКЕ УМ посіла ІІ місце. Яроцька Ірина (тренер Носков І.П.) стала призеркою цих змагань, вона посіла ІІІ місце на середній та на довгій дистанціях, та в загальному заліку.

На Миколаївщині проведено Чемпіонат Миколаївської області зі спортивного туризму серед працівників закладів освіти

Деталі

1

З 15 по 17 травня 2018 року в урочищі Мар`ївське Баштанського району відбувся Чемпіонат Миколаївської області зі спортивного туризму серед працівників закладів освіти.

У Чемпіонаті взяли участь збірні команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області, а саме: Вітовського, Миколаївського, Снігурівського, Новобузького, Арбузинського, Казанківського та Веселинівського районів, міст Первомайська, Вознесенська та Миколаєва.