Відвідувачі сайту  

859420
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
488
325
1617
854674
7892
14735
859420

Ваш IP: 54.224.56.126
Время: 2018-10-18 17:16:37
   

Золота осінь миколаївських туристів

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

112-14 жовтня відбулися обласні змагання Вінницької області з пішохідного туризму «Сабарівська осінь-2018», на які були запрошені команди нашого Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Детальніше...

Таврійська осінь спортивного орієнтування

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

88CFD293-DB39-442B-BFC7-7ED4C8D7545DЗ 5 по 7 жовтня вихованці Миколаївського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді прийняли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування «Таврійська осінь», що відбулись у Херсонській області.

Детальніше...

Завершальний етап Кубку України

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

1З 26 по 30 вересня 2018 року в м. Кропивницький відбувся завершальний етап Кубку України з пішохідного туризму серед юніорів. Позмагатися на гостинну Кіровоградщину прибула 21 команда старшої та молодшої вікової групи. Команди нашої області представляли вихованці МОЦТКЕУМ: Савченко Валерія, Козловський Олександр (тренер Григор’єв В. Я.), Гончаренко Анна, Шурмін Роман (тренер Колеснікова М. О.), Савенко Дмитро, Челован Марія, Задорожнюк Юлія, Безсмертний Максим (тренер Пушкаренко В. Д.), Кричун Дарина (тренер Носков І. П.), Луць Валентина (тренер Безпалий М. А.), Шинкарук Андрій (тренер Мезінов О. А.) та Вагіна Катерина (вихованка Палацу Творчості Учнів, тренер Вагіна Ю. В.). Змагання відбувалися на двох дистанціях: «Похід - крос» та

Детальніше...

Наукові пікніки

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

129 вересня 2018 року в м. Миколаєві на вулиці Соборній (Каштановий сквер) відбулись "Наукові пікніки" до участі в яких долучився Миколаївський обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учніської молоді. До нашого мотузкового парку вишикувалась велика черга з майбутніх юних туристів, кожен з них хотів спробувати свої сили та пройти маршрутом парку. Оволоділи різними техніками розпису малюнків кольоровими олівцями запропонували маленьким миколаївцям під час майстер-класу з художнього розпису, доторкнутися до магії української вишивки мали змогу всі охочі та спробувати себе в якості вишивальниці зробивши свої перші свої стібки на полотні. Надзвичайну цікавість та захоплення викликав майстер-клас «Археологічне краєзнавство», який пропонував первісну фіксацію та вилучення з ґрунту стародавніх артефактів, які юні археологи отримали в якості сувеніру. Велотуристи Центру показали свої уміння та навички , які вони здобули під час занять в гуртку.

Детальніше...

   
  Бегущая строка в HTML  

Більше інформації дивись в розділах!

 
© Всі права захищені 2013 розроблено в MOЦТКЕ УМ. Ніколаєнко А.В. (Andrey_Nikolaenko_17@mail.ru)
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ваше ім'я
Ваш E-mail
Повідомлення
Число на картинці