Відвідувачі сайту  

924786
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
65
393
458
920940
8014
10623
924786

Ваш IP: 18.208.211.150
Время: 2019-03-19 02:42:57
   

В урочищі «Балабанівське» відбувся черговий тур Відкритої першості МОЦТКЕ УМ зі спортивного туризму

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

110 березня 2019 року в урочищі «Балабанівське» відбувся черговий тур Відкритої першості Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді зі спортивного туризму на дистанції «Спортивне орієнтування».

Детальніше...

Миколаївські туристи зустріли весну бронзою!

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

1З 25 лютого по 02 березня 2019 року у смт. Варва Чернігівської області відбувся перший етап Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму.

На змагання прибули учасники з Донецької, Кіровоградської, Київської, Черкаської, Вінницької, Херсонської, Харківської, Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької областей та господарів змагань - Чернігівської області. Миколаївщину на змаганнях представляла збірна команда вихованців МОЦТКЕ УМ під керівництвом методистів закладу Трощенка В. О. та Гладкої О. В.

Пушкаренко В. Д., керівник гуртків МОЦТКЕ УМ на цих змаганнях дебютувала у якості члена головної суддівської колегії та підготувала для всіх нестандартну дистанцію. Дебют виявився вдалим, з чим і вітаємо Валентину Дмитрівну!

Учасники Кубку змагалися на двох дистанціях "Смуга перешкод" (особисто-командної першості та командної першості 3 та 4 класів складності).

Детальніше...

Туристи МОЦТКЕ УМ взяли участь у Кубку України зі спортивного (пішохідного) туризму в закритих приміщеннях

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

1З 22 по 24 лютого 2019 року у м. Тернопіль проходив Кубок України зі спортивного (пішохідного) туризму в закритих приміщеннях.
Миколаївщину представляло 7 спортсменів з числа керівників туристських гуртків Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, випускників та старших вихованців закладу.

Серед 22 чоловічих зв'язок наші спортсмени: Носков Ігор Петрович (Майстер спорту України, керівник гуртків МОЦТКЕ УМ) таТолстяк Михайло (Кандидат у майстри спорту, тренерБезпалий М. А.) - посіли ІІ місце, Носков Павло Петрович (Майстер спорту України, випускник МОЦТКЕУМ) - ІІІ місце,Тримпол Олександр (тренер Безпалий М. А.) та Гроза Єгор (Кандидат у майстри спорту, тренер Шилова Н. І.,Зайкін О. В.) - 5 місце. Серед 22 змішаних та жіночих зв'язок:  Лисунець Олександр Сергійович (Майстер спорту України, керівник гуртків МОЦТКЕУМ) та  Пушкаренко Валентина Дмитрівна (керівник гуртків МОЦТКЕУМ) - 5 місце.

Детальніше...

Знай наших!

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

1Керівник гуртка Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Колеснікова Марія Олександрівна за рейтингом Федерації спортивного туризму України визнана найкращою спортсменкою України зі спортивного пішохідного туризму за результатами 2018 року.

Марія Олександрівна з родиною переїхала на постійне місце проживання до міста Миколаєва з Донецька та з 2016 року успішно продовжує педагогічну діяльність в одному з найбільших в Україні позашкільному профільному закладі.

Вітаємо з визнанням та бажаємо подальших здобутків та перемог!

Детальніше...

   
  Бегущая строка в HTML  

Більше інформації дивись в розділах!

 
© Всі права захищені 2013 розроблено в MOЦТКЕ УМ. Ніколаєнко А.В. (Andrey_Nikolaenko_17@mail.ru)
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ваше ім'я
Ваш E-mail
Повідомлення
Число на картинці