Відвідувачі сайту  

754745
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
189
278
1498
749901
10234
22534
754745

Ваш IP: 50.19.34.255
Время: 2018-02-23 17:50:10
   

Інтелектуальні ігри

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

titul23 грудня 2017 року Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді для вихованців творчих об’єднань Центру, учнівської та студентської молоді м. Миколаєва та області було проведено відкритий турнір “Що?”, “”Де?”, “”Коли?”, ”Як?”.

Детальніше...

Перший турнір з гри «Миколаївський магнат» завершено!

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

1Упродовж листопада місяця на базі Миколаївського краєзнавчого музею проходив турнір, під час якого учням вдалося відчути себе справжніми підприємцями. 1 грудня відбувся урочистий захід на честь закриття гри та вшанування її учасників.

Від Центру було заявлено шість команд: «Калліпіди» (кер Бондаренко Д.В.), «Туркул» (кер Пушкаренко В.Д.), «Краєведи» і «Роза вітрів» (кер Ємельянова І.А.), «Соняшник» і «Юні краєзнавці» (кер Хмелевська Є.В.)

Брати участь у грі завжди приємно, а особливо у такій, як «Миколаївський магнат», бо її тема пов’язана з історією нашого міста від його заснування до початку XX століття. Багато чого не збереглося, а гра нагадує про пам’ятки культури минулих часів. Діти мають уявлення про те, як все в нашому житті взаємопов'язано між собою. Досвід, одержаний гравцями, може стати в нагоді у дорослому житті. Всі учасники турніру отримали море задоволення, а команді «Юні краєзнавці», яку представили вихованці краєзнавчого гуртка МОЦТКЕ УМ, учні 8 класу Миколаївської санаторної школи – інтернату №4, пощастило: їм посміхнулася фортуна і вони стали переможцями!

Детальніше...

Мій рідний край, моя земля. Погляд сучасників

Рейтинг користувача:  / 4
Деталі

117-19 листопада 2017 року в м. Миколаєві знову зібрались кращі з кращих серед юних дослідників-краєзнавців України на вже традиційну VІІІ Всеукраїнську конференцію учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

Цьогоріч до нас завітали представники Черкаської, Запорізької, Закарпатської, Вінницької, Кіровоградської, Чернігівської, Херсонської, Хмельницької, Донецької, Одеської, Луганської, Полтавської, Харківської, Сумської та Миколаївської областей. Всього 94 юних дослідників, пошуковців, всіх тих кому не байдужа історія, культура, природа рідного краю. Зазначимо, що всього до участі в конференції було подано 207 заявок в тому числі і з-за кордону: від Литви та Китаю. Рішенням членів журі було відібрано кращі матеріали, автори яких отримали можливість представляти свої здобутки під час очного етапу. На жаль, з об’єктивних причин не змогли прибути делегації Івано-Франківської, Рівненської областей та м. Києва.

Програма конференції насичена та цікава. В церемонії урочистого відкриття взяли участь Омельченко Д.Г., заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Удовиченко О.О., тимчасово виконуюча обов’язки директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Тригуб О.П., голова обласної спілки краєзнавців, професор, доктор історичних наук ЧНУ імені Петра Могили.

Детальніше...

Завершено заочний етап Всеукраїнської краєзнавчої конференції з міжнародною участю «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

22852250 509461899420853 5409682959645227143 n27 жовтня завершився І етап VIII Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», присвяченої 80- річчю утворення Миколаївської області та 70-річчю Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

 До МОЦТКЕ УМ надійшло 205 робіт з 17 областей України та міста Києва, а також по одній роботі від республік Литви і Китаю.  До участі в очному етапі, що проходитиме 17-19 листопада 2017 року, запрошуються 103 учасники. 

Детальніше...

   
  Бегущая строка в HTML  

Більше інформації дивись в розділах!

 
© Всі права захищені 2013 розроблено в MOЦТКЕ УМ. Ніколаєнко А.В. (Andrey_Nikolaenko_17@mail.ru)
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ваше ім'я
Ваш E-mail
Повідомлення
Число на картинці