Відвідувачі сайту  

791831
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
271
341
2491
786539
7371
14415
791831

Ваш IP: 54.224.108.85
Время: 2018-05-20 15:29:32
   

З вдячністю від Веселинівщини!

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

1Учні Новокатеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської районної ради прийняли участь у зльоті юних краєзнавців-дослідників «З думою про рідний край».

Ми дякуємо за змістовну програму. Незабутнє враження від зустрічі з цікавими людьми: Бондаренком Денисом Володимировичем - надзвичайно цікава екскурсія до музею МОЦТКЕ УМ та виставки «Нумізматика та боністика»; Риженковим Анатолієм Володимировичем - за організацію цікавої та змістовної програми, Хаєцьким Олександром Петровичем – захоплююча екскурсія до музею Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Детальніше...

Обласний зліт юних краєзнавців-дослідників «З думою про рідний край»

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

120 квітня 2018 року на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді розпочав роботу ІІІ обласний зліт юних краєзнавців-дослідників «З думою про рідний край». На Зліт прибула учнівська молодь Миколаївщини з Баштанського, Веселинівського, Єланецького, Новоодеського, Вітовського, Снігурівського, Миколаївського районів, міст Южноукраїнска та Миколаєва.

Детальніше...

Час шукати, пізнавати, дивуватися та відповідати

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

114 квітня 2018 р. Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проведено чергове заняття Відкритої краєзнавчої школи «Час шукати, пізнавати, дивуватися та відповідати». Цього разу учнівська молодь м. Миколаєва та області завітали в гості до гуртків «Археологічне краєзнавство» (керівники О.І. Смирнов та Д.В. Бондаренко). До заходу були залучені співробітники та студенти Інституту історії політології та права МНУ ім. В.О. Сухомлинського та гуртківці Центру (Сминов Л.І, Довбня В.В., Чопей Д., Чолобова Я., Гембержевська Д.).

Детальніше...

Юні археологи-дослідники Миколаївщини взяли участь у науково-практичній археологічній конференції «АРХЕОЛОГІУМ»

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

1З 30 по 31 березня в м. Харків на базі Музею археології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулась дитяча науково-практична археологічна конференція «Археологіум».

На конференцію прибули юні археологи-дослідники з Києва, Миколаєва, Одеси, Запоріжжя, Чугуєва, Кіровоградської області (Йосипівка) та м. Харкова.

Детальніше...

   
  Бегущая строка в HTML  

Більше інформації дивись в розділах!

 
© Всі права захищені 2013 розроблено в MOЦТКЕ УМ. Ніколаєнко А.В. (Andrey_Nikolaenko_17@mail.ru)
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ваше ім'я
Ваш E-mail
Повідомлення
Число на картинці