Відвідувачі сайту  

859411
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
479
325
1608
854674
7883
14735
859411

Ваш IP: 54.224.56.126
Время: 2018-10-18 17:16:12
   

Розпочала роботу літня археологічна школа

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

118 червня 2018 р. В с. Вікторівка на базі Вікторівської археологічної експедиції ОАСУ ІА НАН України стартувала літня археологічна школа. В роботі школи беруть участь вихованці МОЦТКЕ УМ, учні Шостаківської ЗОШ (кер. Нестеренко О.Ю.), Березанської ЗОШ (кер. Селізар Л.В). Згідно стратегії дослідження пам'ятки, планується методичне вивчення ділянок поселення із житловою забудовою та прикордонного святилища Ольвійського полісу, що датуються vi - v ст. До н.е. В рамках школи, окрім розкопок, плануються майстер-класи з основ польової археології, лекції, практикуми з камеральної обробки матеріалу, заходи з експериментальної археології та ще багато цікавого.

Детальніше...

З вдячністю від Веселинівщини!

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

1Учні Новокатеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської районної ради прийняли участь у зльоті юних краєзнавців-дослідників «З думою про рідний край».

Ми дякуємо за змістовну програму. Незабутнє враження від зустрічі з цікавими людьми: Бондаренком Денисом Володимировичем - надзвичайно цікава екскурсія до музею МОЦТКЕ УМ та виставки «Нумізматика та боністика»; Риженковим Анатолієм Володимировичем - за організацію цікавої та змістовної програми, Хаєцьким Олександром Петровичем – захоплююча екскурсія до музею Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Детальніше...

Обласний зліт юних краєзнавців-дослідників «З думою про рідний край»

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

120 квітня 2018 року на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді розпочав роботу ІІІ обласний зліт юних краєзнавців-дослідників «З думою про рідний край». На Зліт прибула учнівська молодь Миколаївщини з Баштанського, Веселинівського, Єланецького, Новоодеського, Вітовського, Снігурівського, Миколаївського районів, міст Южноукраїнска та Миколаєва.

Детальніше...

Час шукати, пізнавати, дивуватися та відповідати

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

114 квітня 2018 р. Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проведено чергове заняття Відкритої краєзнавчої школи «Час шукати, пізнавати, дивуватися та відповідати». Цього разу учнівська молодь м. Миколаєва та області завітали в гості до гуртків «Археологічне краєзнавство» (керівники О.І. Смирнов та Д.В. Бондаренко). До заходу були залучені співробітники та студенти Інституту історії політології та права МНУ ім. В.О. Сухомлинського та гуртківці Центру (Сминов Л.І, Довбня В.В., Чопей Д., Чолобова Я., Гембержевська Д.).

Детальніше...

   
  Бегущая строка в HTML  

Більше інформації дивись в розділах!

 
© Всі права захищені 2013 розроблено в MOЦТКЕ УМ. Ніколаєнко А.В. (Andrey_Nikolaenko_17@mail.ru)
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ваше ім'я
Ваш E-mail
Повідомлення
Число на картинці