Відвідувачі сайту  

903168
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
358
280
638
900529
6972
16317
903168

Ваш IP: 54.144.24.41
Время: 2019-01-22 23:57:12
   

Про нас пишуть...

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

В листопаді місяці поточного року була проведена ІХ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників». Дуже приємно отримувати схвальні відгуки про проведену роботу. Дякуємо херсонським колегам за чудову статтю.

 

Детальніше...

Проведено краєзнавчу школу "Етнохата"

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

115 грудня 12018 року Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді було проведено краєзнавчу школу "Етнохата" .

На захід прибули вихованці гуртків МОЦТКЕ УМ та БДЮТ Заводського району м. Миколаєва, учні та вихованці закладів освіти Миколаївського та Вітовського районів (всього 80 чоловік). Учасники школи мали змогу поринути у таємниці українських традицій та стати учасниками інсценування фрагменту святкування дня Андрія Первозванного та переглянути новорічну танцювальну композицію "Зимові ігри", яку підготували вихованці гуртка МОЦТКЕ УМ «Етнографічне краєзнавство», що працює на базі Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ст. Вітовської районної ради.

Детальніше...

В Миколаєві відбулась ІХ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

1З 09 по 11 листопада 2018 року в м. Миколаєві відбулась ІХ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

Для участі у конференції до Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді з’їхались юні краєзнавці з: Донецької, Вінницької, Закарпатської, Запорізької, Луганської, Одеської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Житомирської, Волинської, Полтавської, Сумської, Херсонської, Черкаської та Чернігівської областей, а також представники з районів і міст Миколаївщини, навчальних закладів міста, Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Заявлені на очний етап були також представники Рівненської та Харківської областей.

Детальніше...

В Миколаєві розпочалась ІХ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

109 листопада 2018 року розпочала свою роботу ІХ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

Для участі у конференції до Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді з’їхались юні краєзнавці з: Донецької, Вінницької, Закарпатської, Запорізької, Луганської, Одеської, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Житомирської, Волинської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської та Чернігівської областей, а також представники з районів і міст Миколаївщини, навчальних закладів міста, Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Детальніше...

   
  Бегущая строка в HTML  

Більше інформації дивись в розділах!

 
© Всі права захищені 2013 розроблено в MOЦТКЕ УМ. Ніколаєнко А.В. (Andrey_Nikolaenko_17@mail.ru)
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ваше ім'я
Ваш E-mail
Повідомлення
Число на картинці