Відвідувачі сайту  

903154
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
344
280
624
900529
6958
16317
903154

Ваш IP: 54.144.24.41
Время: 2019-01-22 23:56:18
   

Відбулась зимова сесія у відділенні історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

107 грудня 2018 року на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбулась зимова сесія Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України у відділенні історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю.

На сесію прибули слухачі секцій МАН, які мають рукописний варіант наукової роботи та готуються до конкурсу-захисту у поточному навчальному році, а саме: Кривоозерського, Врадіївського, Снігурівського, Веселинівського Єланецького, Вознесенського, Миколаївського, Первомайського, Новобузького, Новоодеського, Доманівського районів, міст Миколаєва, Очакова та Первомайська, Баштанської, Мостівської, Воскресенської об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

Відбулась осіння (установча) сесія відділень історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю Миколаївського обласного територіального відділення МАН

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

116 листопада 2018 року відбулась осіння (установча) сесія відділень історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю Миколаївського обласного територіального відділення МАН, що працює на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

На сесію прибули учні навчальних закладів, які у жовтні 2018 року успішно написали контрольну роботу та були зараховані до відділень МАН Серед них представники м. Миколаєва, Миколаївської області та об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

Успішний виступ у Львові

Рейтинг користувача:  / 3
Деталі

1У травні 2018 р. у м. Львові проходилаМіжнароднаучнівськанауково-практична конференція “Українаочимамолодих”. Організаторами якої є Національний центр “Мала академія наук України” і КЗ ЛОР “Львівськаобласна Мала академія наук учнівськоїмолоді”. Цьогоріч на захід приїхали юні науковці з різних куточків нашої країни, які підготували доповіді про найактуальніші проблеми сьогодення та способи їх вирішення.

Миколаївську МАН України представляв Фечко Іван, учень 11 класу, учасник гуртка історик Широколанівської ЗОШ І-ІІІ ст. Веселинівської районної ради (керівник Ковалів Павло Васильович), вихованець творчих об’єднань Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Під час конференції було визначено найкращих учасників секційних засідань.В секції «ХХ століття в історичній пам’яті: локальні історії», в якій взяли участь 23 учасники з 19 областей України, дослідження Івана Фечк ата захист роботи на тему: «Культурно-політичні відносини між німцями-колоністами та радянською владою на прикладі колонії Ландау» був визнаний найкращим серед усіх учасників.Іван отримав право презентувати свої дослідження на заключній частині пленарного засідання під час закриття Міжнародної конференції, де знову отримав багато схвальних відгуків від львівської наукової еліти.

Детальніше...

З Києва з перемогами!

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

123З 19 по 24 квітня 2018 року в м. Києві проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН у відділеннях історії, філософії і суспільствознавства делегація Миколаївської області виборола призові місця: 

Детальніше...

   
  Бегущая строка в HTML  

Більше інформації дивись в розділах!

 
© Всі права захищені 2013 розроблено в MOЦТКЕ УМ. Ніколаєнко А.В. (Andrey_Nikolaenko_17@mail.ru)
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ваше ім'я
Ваш E-mail
Повідомлення
Число на картинці