Відвідувачі сайту  

859418
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
486
325
1615
854674
7890
14735
859418

Ваш IP: 54.224.56.126
Время: 2018-10-18 17:16:32
   

Відбулося нагородження працівників позашкільної освіти

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

127 вересня відбулося нагородження працівників позашкільної освіти у галузі туризму з нагоди відзначення Дня туризму.

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Юрійович Савченко вручив Почесні грамоти педагогічним працівникам Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Марії Олександрівні Колесніковій, Олексію Вікторовичу Волобоєву, Ігорю Петровичу Носкову, Віктору Яковичу Григор`єву, Олені Володимирівні Гладкій, Миколі Андрійовичу Безпалому, Валентині Дмитрівні Пушкаренко за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток туристичної галузі держави!

Вітаємо колег бажаємо їм сил та наснаги на нові звершення.

Детальніше...

Відбулась педагогічна рада МОЦТКЕ УМ

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

110 вересня 2018 року відбулась педагогічна рада Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Педагогічна рада розпочалась з хвилини мовчання, під час якої вшанували пам'ять Шитюка М.М., керівника секції «Право» Миколаївського обласного територіального відділення МАН України,  академіка Української академії історичних наук, доктора історичних наук, професор, заслуженого діяча науки і техніки України. З вітальним словом до педагогів Центру звернулась в.о. директора закладу Андрійчук Т.Г., яка проаналізувала результати роботи за рік, звернула увагу як на досягнення, так і на проблеми над якими потрібно працювати.

Детальніше...

Всеукраїнський фестиваль до 100-річчя позашкільної освіти

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

116-18 травня 2018 року на Волині, у м. Луцьку, відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвячений100-річчю позашкільної освіти. Від Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді в урочистостях взяв участь Риженков А.В., заступник директора з методичної роботи.

Детальніше...

Оновлення форм і методів військово-патріотичного виховання в закладах освіти Миколаївщини

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

127-28 березня 2018 року на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбувся обласний семінар-практикум «Оновлення форм і методів військово-патріотичного виховання в закладах освіти Миколаївщини». На семінар прибуло понад 50 педагогічних працівників з: Казанківського, Веселинівського, Снігурівського, Доманівського, Братського, Березанського, Новобузького, Миколаївського, Новоодеського, Баштанського, Вітовського, Арбузинського та Врадіївського районів, міст Миколаєва, Южноукраїнська, Очакова, Вознесенська та Первомайська та об’єднаних територіальних громад Миколаївщини.

Детальніше...

   
  Бегущая строка в HTML  

Більше інформації дивись в розділах!

 
© Всі права захищені 2013 розроблено в MOЦТКЕ УМ. Ніколаєнко А.В. (Andrey_Nikolaenko_17@mail.ru)
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ваше ім'я
Ваш E-mail
Повідомлення
Число на картинці