Відвідувачі сайту  

903175
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
365
280
645
900529
6979
16317
903175

Ваш IP: 54.144.24.41
Время: 2019-01-22 23:57:41
   

Проведено педагогічний коучинг

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

111 січня 2019 року в приміщенні Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді було проведено педагогічний коучинг «Методологічні основи підготовки учнів до написання науково-дослідницьких робіт в рамках Малої академії наук».

Детальніше...

Вітаємо переможця та лауреата Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

12В м. Києві відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2018 році.

Переможцем в туристсько-краєзнавчому напрямі роботи визнано Трощенка Володимира Олександровича, методист Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (методичні рекомендації «Організація змагань зі спортивного орієнтування «Лабіринт». Туристський аспект»).

Детальніше...

Шановні організатори й ініціатори краєзнавчої конференції!

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

Дозвольте висловити свої щире захоплення вашим вмінням все гарно організувати, добре подбати про дітей та їх керівників. Просто дивує ваша єдність, координація дій, відданість учням, краєзнавчий справі, справжня працьовитість, завзятість. Ви всі просто молодці!

Детальніше...

Срібло Х міжнародної виставки

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

223-25 жовтня - Х міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та VIII міжнародна виставка освіти за кордоном «WorldEdu» на якій  Миколаївський обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді представив інноваційну розробку «Модернізація моделі позашкільного закладу в умовах реформування освіти» у номінації: «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення» та був відзначений срібною медаллю.

Детальніше...

   
  Бегущая строка в HTML  

Більше інформації дивись в розділах!

 
© Всі права захищені 2013 розроблено в MOЦТКЕ УМ. Ніколаєнко А.В. (Andrey_Nikolaenko_17@mail.ru)
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ваше ім'я
Ваш E-mail
Повідомлення
Число на картинці