Відвідувачі сайту  

914148
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
214
566
1832
909699
7999
9953
914148

Ваш IP: 54.90.204.233
Время: 2019-02-23 05:43:33
   

Миколаївщина взяла участь у Всеукраїнському зимовому навчально-тренувальному зборі юних рятувальників "Буковець-2019"

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

1Сьомий рік гостинна Івано-Франківщина збирає юних рятувальників у рамках Всеукраїнського зимового навчально-тренувального збору "Буковець-2019". Цей рік не став винятком, з 07 по 15 січня 2019 року ВГДР «Школа безпеки» зібрала молодь з різних куточків України в с. Буковець Івано-Франківської області на зимовий збір.

Миколаївщину представляли відділення Вітовського та Миколаївського районів, міста Миколаєва та Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді

Цього року гори "скликали" півтори сотні учасників. Їх розділили на групи, для командних та індивідуальних змагань. Наші представники виявились найкращими з армреслігу (Ляшенко Дарья), тенісу (Гончаренко Анна) та команда «Меридіан» з волейболу. Програмою змагань було передбачено майстер-класи із надання першої домедичної допомоги, орієнтування у горах, пошуково-рятувальних робіт та цікава екскурсійна програма.

Детальніше...

Вітаємо з перемогою у ХVI Всеукраїнському зборі-змаганні юних рятувальників «Школа безпеки»

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

1З 12 по 17 серпня 2018 року на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувся ХVI Всеукраїнський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки».

У Зборі-змаганні взяли участь близько 200 дітей та молоді віком від 10 до 18 років з 18 регіонів України. Миколаївську область представляли вихованці гуртка “Школа безпеки” Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (тренер Мезінов О.А., суддя від команди Овсяннікова О.В., представник команди Мезінов С.О.) .

Детальніше...

Всеукраїнський зимовий збір юних рятувальників.

Рейтинг користувача:  / 1
Деталі

titulЗ метою підготовки команди Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді до Всеукраїнського збору-змагання юних рятувальників «Школа безпеки», відпрацювання практичних навичок рятувальної справи традиційно з 8 по 16 січня 2017 року делегація Миколаївської області взяла участь у Всеукраїнському зимовому навчально-тренувальному зборі «Буковець – 2017». Збір проводився за сприянням ДСНС України та Івано-Франківської ОДА в мальовничому карпатському селі Буковець Верховинського району Івано-Франківської області. До складу нашої делегації увійшли вихованці гуртка «Школа безпеки» нашого Центру, а також гуртківці позашкільних закладів Заводського та Інгульського районів м. Миколаєва.

Детальніше...

Навчально-тренувальні збори юних рятувальників

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

titulПротягом 16-18 грудня на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Водограй» м. Вознесенськ проведено обласний навчально-тренувальний збір з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності «Школа Безпеки». 

В зборі взяли участь команди з м. Первомайська, м. Вознесенська, м. Южноукраїнська, м. Миколаєва, Новоодеського, Новобузького, Миколаївського, Арбузинського районів.

Детальніше...

Наші юні рятувальники кращі в Україні!

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

3

З 30 червня по 6 липня на базі оздоровчого табору Харківського національного університету цивільного захисту України відбувся XІV Всеукраїнський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки». В змаганнях взяли участь 14 команд з різних областей України.

 

І – загальнокомандне місце виборола команда Миколаївської області (Вихованці МОЦТКЕ УМ, клубу «Меридіан», склад команди: Орлова Наталя, Кириленко Андрій, Тримпол Олександр, Лютер Андрій, Шинкарук Андрій, Романовська Ірина, Лугова Анастасія, Шепель Олена)

Детальніше...

Команда Миколаївської області – Чемпіон України зі спортивного туризму

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

3З 30 червня по 4 липня  2016 року команда Миколаївської області взяла участь у Чемпіонаті України зі спортивного туризму - пішохідний туризм, що проводився в м. Світловодськ Кіровоградської області. До складу нашої команди увійшли вихованці та випускники Центру туризму.

В змаганнях взяли участь 10 команд з 8 регіонів України: м. Києва та Київської, Вінницької, Тернопільської, Хмельницької, Кіровоградської, Полтавської, Миколаївської областей.

Детальніше...

Обласні змагання юних рятувальників «Школа безпеки»

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

titulЗ 13 по 17 травня 2016 року в урочищі Марївське відбувся обласний збір-змагання юних рятувальників “ШКОЛА БЕЗПЕКИ”. За програмою змагань учасники Збору-змагання показали уміння та навички роботи з пожежним обладнанням і спорядженням  щодо гасіння пожежі, провести бойове розгортання та загасити умовне загорання, не допустивши «масштабного розповсюдження вогню». Юні рятувальники випробували свої сили у проведенні аварійно-рятувальних робіт із застосуванням засобів індивідуального захисту у зоні хімічного та радіаційного забруднення, проведення рятувальних робіт, на висотних будівлях, орієнтуватися на місцевості, проводити пошуково-рятувальні роботи, надавати першу невідкладну медичну допомогута транспортувати потерпілого в умовах природного середовища, проводити рятувальні роботи на акваторії..

Детальніше...

Представники нашої області взяли участь у Всеукраїнському форумі «Молодь за безпечний світ»

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

2З 20 по 23 квітня в місті Києві за підтримки Міністерства молоді та спорту України відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Молодь за безпечний світ», присвячений 30 роковинам Чорнобильської трагедії. Ініціатором заходу стала Всеукраїнська громадська дитяча організація «Школа безпеки». В заході взяли участь понад 200 осіб з 20 областей України та міста Києва віком від 15 років. Зокрема, це учнівська та студентська молодь – активісти й лідери Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа

Детальніше...

Наші рятувальники змагались на воді

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

319 лютого 2016 року команда Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (керівники: Мезінов О.А., Овсяннікова О.В.), до складу якої увійшли 8 вихованців гуртка «Школа безпеки» та туристських гуртків, взяла участь у відкритому міському зборі-змаганні «Школа безпеки» (етап – рятувальні роботи на воді), що проходив на базі спортивного комплексу Національної морської академії м. Одеси.

Детальніше...

Щоденник навчально-тренувального збору юних рятувальників.

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

titul10 січня. Урочисте відкриття та заняття з професійними рятувальниками та волонтерами Руху.

11 січня. Від самого ранку юні рятувальники почали сходження до заповідного урочища Писаний Камінь". Долали сніжні замети підйому північним схилом, навчалися збирати сухий хворост, розпалювати багаття. "Писаний Камінь" одне з найцікавіших місць Покутських Карпат. Один цікавий факт: для відвідувачів-цей камінь має дивовижні властивості і силу.

Детальніше...

«Школа безпеки» на Закарпатті!

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

titul9 січня в смт Буковець Івано-Франківської області стартував щорічний Зимовий навчально-тренувальний збір юних рятувальників "Школа безпеки", організований Всеукраїнським громадським дитячим рухом "Школа безпеки" у співпраці з рятувальниками Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Детальніше...

Команда Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді взяла участь у Всеукраїнському зборі-змаганні юних рятувальників «Школа безпеки»

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

titul2-9 жовтня 2015 року з метою формування у дітей та молоді культури безпечної життєдіяльності, популяризації здорового, активного і безпечного способу життя, організації змістовного відпочинку і оздоровлення учнівської молоді команда (керівники: Мезінов О.А., Левченко І.О., суддя від команди Овсяннікова О.В.), у складі якої 7 вихованців гуртка «Школа безпеки» Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (далі – МОЦТКЕ УМ), взяли участь у Всеукраїнському зборі-змаганні юних рятувальників «Школа безпеки», що в рамках Всеукраїнського дитячо-юнацького табору «Рятувальник» (смт Козин Обухівського району Київської області).

Детальніше...

Школа безпеки - школа життя…

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

titulУже стало доброю традицією щорічно проводити обласні змагання юних рятувальників громадського дитячого руху «Школа безпеки», в першу чергу, аби підвищити рівень практичної підготовки дітей та підлітків щодо дій в екстремальних ситуаціях і  навчати їх проводити рятувальні роботи за допомогою найпростішого спорядження.  

Детальніше...

Зимові тренування юних рятувальників

Рейтинг користувача:  / 1
Деталі

З метою формування у дітей та молоді культури безпечної життєдіяльності, підвищення рівня знань, умінь та навичок щодо дій у різних екстремальних ситуаціях, виховання юних патріотів України на засадах активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості, підготовки команди Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді до Всеукраїнського збору-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» з 9 по 17 січня 2015 року в с. Буковець Верховинського району Івано-Франківської області проведено Всеукраїнський зимовий навчально-тренувальний збір «Буковець – 2015».

Детальніше...

Інформація про проведення обласного збору-змагання юних рятувальників «Школа безпеки»

Рейтинг користувача:  / 2
Деталі

З метою популяризації серед дітей та молоді здорового і безпечного способу життя, підвищення рівня знань дітей та молоді в галузі безпеки життєдіяльності, їх фізичної та психологічної підготовки, пропаганди професії рятувальника та професійної орієнтації у сфері цивільного захисту, виявлення найсильніших команд області з 16 по 20 травня 2013 року Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді спільно з головним управлінням Міністерства надзвичайних ситуацій

Детальніше...

   
  Бегущая строка в HTML  

Більше інформації дивись в розділах!

 
© Всі права захищені 2013 розроблено в MOЦТКЕ УМ. Ніколаєнко А.В. (Andrey_Nikolaenko_17@mail.ru)
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ваше ім'я
Ваш E-mail
Повідомлення
Число на картинці