Відвідувачі сайту  

924771
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
50
393
443
920940
7999
10623
924771

Ваш IP: 18.208.211.150
Время: 2019-03-19 02:42:11
   

Освітяни Миколаївщини обговорили форми організації та проведення масових заходів з військово-патріотичного виховання з учнівською та студентською молоддю

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

127 лютого 2019 року на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбувся обласний семінар  відповідальних за військово-патріотичне виховання в освітніх закладах області «Форми організації та проведення a  заходів з військово-патріотичного виховання з учнівською та студентською молоддю».

Детальніше...

Проведено заняття в школі «Патріот»

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

223 лютого 2019 року на базі Миколаївського обласного Центру, туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проведено заняття школи «Патріот». У заході взяли участь вихованці гуртків МОЦТКЕ УМ національно-патріотичного напрямку (52 учасники).

Заняття в школі проходили на трьох навчальних місцях.

Перше навчальне місце – «Надання медичної допомоги на полі бою. Накладання турнікетів» (керівник Гуссіді С.М.).

Друге навчальне місце – «Транспортування потерпілого з поля бою» (керівник Брагін А.Л.). Під час заняття розглянуто види та засоби транспортування, відпрацьовано практичне їх застосування.

На третьому навчальному місці (керівники: Мінаков В.А. та Обуховський О.В.) відпрацьовано етапи приготування до стрільби з пістолета і автомата з положення стоячи, з коліна та лежачи. Також розглянуто складові системи LAZERTAG та її застосування.

Детальніше...

Відбувся ІІ-й тур відкритої Першості МОЦТКЕ УМ з виду «Швидкісна стрільба»

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

18 грудня на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді співробітниками відділу національно-патріотичного виховання МОЦТУЕ УМ у співпраці з ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» та ГО «Миколаївська ОО ТСО України», за підтримки Миколаївської обласної ради, в рамках проекту школи вихідного дня «Патріот» було проведено ІІ-й тур відкритої Першості ЦТКЕ УМ серед гуртківців національно-патріотичного напрямку з виду «Швидкісна стрільба».

Детальніше...

Освітяни Миколаєва взяли участь у ІV Форумі українських патріотичних справ «Ми – Українці!».

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

1З 29 листопада по 02 грудня 2018 року в м. Києві відбувся ІVФорум українських патріотичних справ «Ми – Українці!». Миколаївську область на форумі представляли Бондаренко О.Б., головний спеціаліст департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, Мінаков В.А., завідувач відділом патріотичного та національного виховання МОЦТКЕ УМ, Бондаренко Д.В., методист МОЦТКЕ УМ, Шиндер В.П., вчитель Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 51 Миколаївської міської ради, керівник команди-переможця ІІ (обласного) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше...

   
  Бегущая строка в HTML  

Більше інформації дивись в розділах!

 
© Всі права захищені 2013 розроблено в MOЦТКЕ УМ. Ніколаєнко А.В. (Andrey_Nikolaenko_17@mail.ru)
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ваше ім'я
Ваш E-mail
Повідомлення
Число на картинці