Відвідувачі сайту  

903169
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
359
280
639
900529
6973
16317
903169

Ваш IP: 54.144.24.41
Время: 2019-01-22 23:57:17
   

Відбувся ІІ-й тур відкритої Першості МОЦТКЕ УМ з виду «Швидкісна стрільба»

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

18 грудня на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді співробітниками відділу національно-патріотичного виховання МОЦТУЕ УМ у співпраці з ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» та ГО «Миколаївська ОО ТСО України», за підтримки Миколаївської обласної ради, в рамках проекту школи вихідного дня «Патріот» було проведено ІІ-й тур відкритої Першості ЦТКЕ УМ серед гуртківців національно-патріотичного напрямку з виду «Швидкісна стрільба».

Детальніше...

Освітяни Миколаєва взяли участь у ІV Форумі українських патріотичних справ «Ми – Українці!».

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

1З 29 листопада по 02 грудня 2018 року в м. Києві відбувся ІVФорум українських патріотичних справ «Ми – Українці!». Миколаївську область на форумі представляли Бондаренко О.Б., головний спеціаліст департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, Мінаков В.А., завідувач відділом патріотичного та національного виховання МОЦТКЕ УМ, Бондаренко Д.В., методист МОЦТКЕ УМ, Шиндер В.П., вчитель Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 51 Миколаївської міської ради, керівник команди-переможця ІІ (обласного) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше...

Відбулося заняття школи «Патріот»

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

124 листопада на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді співробітниками відділу національно-патріотичного виховання МОЦТУЕ УМ у співпраці з ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» та ГО «Миколаївська ОО ТСО України» для вихованців гуртків військово-патріотичного напрямку було проведено заняття школи «Патріот» зі швидкісної стрільби із пневматичної зброї.

Детальніше...

НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ ГУРТКІВЦІВ МОЦТКЕ УМ ВІДБУЛИСЯ У СЕЛІ КОВАЛІВКА

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

1З 2 по 4 листопада у с. Ковалівка Миколаївського району Миколаївської області проходили навчально-тренувальні збори з військово-спортивної підготовки серед вихованців гуртків національно-патріотичного спрямування Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 23 учасники.

Відпрацьовані теми:

·   стрільба із пневматичної гвинтівки та пістолета;

·

Детальніше...

   
  Бегущая строка в HTML  

Більше інформації дивись в розділах!

 
© Всі права захищені 2013 розроблено в MOЦТКЕ УМ. Ніколаєнко А.В. (Andrey_Nikolaenko_17@mail.ru)
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ваше ім'я
Ваш E-mail
Повідомлення
Число на картинці