Відвідувачі сайту  

754765
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
209
278
1518
749901
10254
22534
754765

Ваш IP: 50.19.34.255
Время: 2018-02-23 17:59:27
   

Мужність не дається напрокат!

Рейтинг користувача:  / 0
Деталі

titulМужність народжується в боротьбі. Мужність виховується день у день у впертому опорі труднощам. Мужність - це впертість, це наполегливість, це подолання усіх перепон.

27 січня 2018 року в Миколаївському обласному Центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбулися навчальні заняття школи «Патріот», яку організував та провів відділ патріотичного та національного виховання Центру. Участь в заході прийняли шість команд, серед яких команди: «Азімут», «Степові соколи» Миколаївського району, команди «Скаути» та «Патріоти» ВПУ № 21 м. Миколаєва, команда ЗОШ№ 6  м. Миколаєва, «Лукомор’є» Миколаївської гімназії № 4.

Детальніше...

Україна починається з тебе!

Рейтинг користувача:  / 1
Деталі

titulМиколаївський обласний центр туризму виступив організатором проведення незвичайної школи – школи «Патріот», для вихованців гуртків військово-патріотичного напряму. Захід провели 2 грудня 2017 року з метою навчання учнівської молоді основам військово-прикладної підготовки, набуття дітьми туристських умінь і навичок, популяризації здорового способу життя, формування патріотичних почуттів у підростаючого покоління, військової професійної орієнтації. Співорганізаторами школи виступили Центр тактико-спеціальної підготовки «Булат» та Миколаївська обласна організації  ТСО України.

Детальніше...

Гру закінчено! "Джура"

Рейтинг користувача:  / 1
Деталі

1Сьогодні доволі сумний і одночасно веселий та метушливий ранок. Сумний – тому що учасники ІІ (обласного) етапу гри «Сокіл» («Джура») роз’їжджаються по домівкам, закінчуються змагання та прийшла пора прощатися з друзями, поруч з якими так швидко минули ці незабутні дні. Веселий – тому, що попереду ще урочиста хода по головній вулиці міста, закриття змагань і нагородження переможців. Метушний – тому, що потрібно зібрати всі речі і нічого не забути, привести в порядок кімнати та подякувати гостинному персоналу Мішково-Погорілівської школи-інтернату за теплий прийом.

Учасники гри зібрались на розі проспекту Центрального та вулиці Соборної. Звідси починається хода до Каштанового скверу. В супроводі оркестру Миколаївського гарнізону, з хоругвами, прапорами, чітким та впевненим кроком рушила колона юних джур, весела, усміхненна, яскрава.

Детальніше...

Четвертий день змагань «Джура»

Рейтинг користувача:  / 1
Деталі

1Сьогодні утро юних козаків почалось з тихого вітерця, шелесту дерев та кукування зозулі. Ранкова прохолода підбадьорювала учасників гри по дорозі на старт інтелектуально-творчої гри «Пластун». Гра проходила у вигляді квесту, під час якого учасники, рухаючись за допомогою карти по лісу, шукали контрольні пункти, де виконували завдання з історії України, показували свої знання прислівїв та легенд, шукали азимут та інше. Виконавши завдання команди отримували частину донесення, яке потрібно було доставити на фініш. Найбільш вправними гінцями виявились команди Новоодеського і Миколаївьского районів та м. Первомайська.

Детальніше...

   
  Бегущая строка в HTML  

Більше інформації дивись в розділах!

 
© Всі права захищені 2013 розроблено в MOЦТКЕ УМ. Ніколаєнко А.В. (Andrey_Nikolaenko_17@mail.ru)
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ваше ім'я
Ваш E-mail
Повідомлення
Число на картинці