Кубок України з пішохідного туризму серед юнаків – Відкриті змагання Миколаївської області «Кубок Бугу»

З 29 квітня по 2 травня 2017 року біля с. Грушівське Первомайського району Миколаївської області Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді був проведений Кубок України з пішохідного туризму серед юнаків – Відкриті змагання Миколаївської області «Кубок Бугу». Мальовничі береги Південного Бугу вже традиційно на початку травня зустрічають гостей з різних куточків країни. Цього року у змаганнях взяли участь команди 9 регіонів України: Дніпропетрівської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Тернопільської, Черкаської, Херсонської областей, м. Вознесенська та МОЦТКЕ УМ (збірні команди Миколаївської області) – 8 команд старшої та 14 команд молодшої вікових груп.

Професійний рівень суддівської колегії МОЦТКЕ УМ дозволяє проводити змагання високого рівня складності. Командам старшої вікової групи були запропоновані дистанції рівня Кандидатів у Майстри спорту України, а молодшій групі – рівня І спортивного розряду. Всі дистанції були розташовані в реальних умовах природного середовища, що дозволяє перевірити рівень підготовки команд у доланні природних перешкод: річок, ярів, скель та стрімких схилів. До дистанцій були включені елементи орієнтування на місцевості, рятувальних робіт та надання долікарняної допомоги. До постановки дистанцій та суддівства змагань були залучені випускники МОЦТКЕ УМ.

Переможцями змагань стали:

В старшій віковій групі –

1 місце – команда Комунального закладу Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради;

2 місце – (команда МОЦТКЕ УМ, керівник Шилова Ніна Ігорівна (практичний психолог                        МОЦТКЕ УМ);

3 місце – команда Донецької області.

В молодшій віковій групі –

1 місце – команда МОЦТКЕ УМ (керівник Гладка Олена Володимирівна, методист МОЦТКЕ УМ) – беззаперечний лідер змагань;

2 місце – команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді «Крок»;

3 місце – команда Полтавського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

На окремих дистанціях місця розподілились наступним чином.

В особистому заліку в старшої вікової групі перемогли:

Хлопці –

1 місце – Гроза Єгор (команда МОЦТКЕ УМ, керівник Шилова Ніна Ігорівна (практичний психолог МОЦТКЕ УМ), тренер Зайкін Олексій Володимирович (керівник гуртків МОЦТКЕ УМ);

2 місце – Мельниченко Андрій (команда Комунального закладу Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради);

3 місце – Пороскун Андрій (команда Комунального закладу Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради).

Дівчата –

1 місце – Яроцька Ірина (команда МОЦТКЕ УМ, керівник Шилова Ніна Ігорівна (практичний психолог МОЦТКЕ УМ), тренер Носков Ігор Петрович (керівник гуртків МОЦТКЕ УМ та Вознесенського ЦПР);

2 місце – Горват Наталія (команда Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради);

3 місце – Перерва Інна (команда Полтавського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді).

В особистому заліку в молодшій вікової групі перемогли:

Хлопці –

1 місце – Пелехатий Денис (команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді «Крок»);

2 місце – Луков Дмитро (команда МОЦТКЕ УМ, керівник Гладка Олена Володимирівна (методист МОЦТКЕ УМ), тренер Носков Ігор Петрович (керівник гуртків МОЦТКЕ УМ та Вознесенського ЦПР);

3 місце – Кацал Максим (команда МОЦТКЕ УМ, керівник Гладка Олена Володимирівна (методист МОЦТКЕ УМ), тренер Носков Ігор Петрович (керівник гуртків МОЦТКЕ УМ та Вознесенського ЦПР).

Дівчата –

1 місце – Семеляк Олександра (команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді «Крок»);

2 місце – Остапенко Єлизавета (команда Комунального закладу Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради);

3 місце – Луць Валентина (команда МОЦТКЕ УМ, керівник Гладка Олена Володимирівна (методист МОЦТКЕ УМ), тренер Безпалий Микола Андрійович (керівник гуртків МОЦТКЕ УМ, учитель Лиманівської ЗОШ Галіциновської громади);

В командному заліку на дистанції «Особисто-командна смуга перешкод» переможцями стали:

В старшій віковій групі –

1 місце – команда МОЦТКЕ УМ (керівник Шилова Ніна Ігорівна, практичний психолог МОЦТКЕ УМ);

2 місце – команда Комунального закладу Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради;

3 місце – команда Донецької області.

В молодшій віковій групі –

1 місце – команда МОЦТКЕ УМ (керівник Гладка Олена Володимирівна, методист МОЦТКЕ УМ);

2 місце – команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді «Крок»;

3 місце – команда комунального закладу «Дніпропетрівський дитячий та юнацький Центр молоді та спорту» Дніпропетрівської обласної ради.

На дистанції «Крос-похід» перемогли:

В старшій віковій групі –

1 місце – команда Комунального закладу Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради;

2 місце – команда МОЦТКЕ УМ (керівник Шилова Ніна Ігорівна, практичний психолог МОЦТКЕ УМ);

3 місце – Команда Донецької області.

В молодшій віковій групі –

1 місце – команда МОЦТКЕ УМ (керівник Гладка Олена Володимирівна, методист МОЦТКЕ УМ);

2 місце – команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді «Крок»;

3 місце – команда Комунального закладу Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради

         На дистанції «Командна смуга перешкод» найкращими виявились:

В старшій віковій групі –

1 місце – команда Комунального закладу Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради

2 місце – команда МОЦТКЕ УМ (керівник Шилова Ніна Ігорівна, практичний психолог МОЦТКЕ УМ);

3 місце – команда Полтавського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

В молодшій віковій групі –

1 місце – команда МОЦТКЕ УМ (керівник Гладка Олена Володимирівна, методист МОЦТКЕ УМ);

2 місце – команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді «Крок»;

3 місце – команда Полтавського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *