Наш заклад знову зібрав кращих юних екскурсоводів област

5 березня  2014 року відбувся обласний конкурс юних екскурсоводів «Музейна скарбниця Миколаївщини».

Відкрили конкурс студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв літературно-музичною композицією, присвяченої 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка (керівник Щербіна Л.Є.) та вихованці гуртка «Організатори дозвілля» Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (керівник Ковальська М.В.).

У заході взяли участь Літвін С.М., заступник директора – начальник управління освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації; Горбова Тетяна Олександрівна, директор МОЦТКЕ УМ; Тригуб Олександр Петрович, голова обласної спілки краєзнавців,доктор історичних наук, професор Чорноморського державного університету ім. Петра Могили; Рура Людмила Вікторівна, заступник директора з навчальної частини Миколаївського коледжу культури і мистецтв; Селецька Тетяна Валентинівна, методист навчально-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради.

У конкурсі взяли участь 25 учасників з 15 районів (міст) області: м.Миколаєва (Корабельний, Заводський та Центральний райони),м.Вознесенська, м. Первомайська, м. Южноукраїнська, Арбузинського, Баштанського, Березнегуватського, Доманівського, Єланецького, Жовтневого, Миколаївського, Новобузького, Новоодеського, Снігурівського районів. Заочно в конкурсі взяли участь представники Вознесенського та Врадіївського районів.

Визначено 17 призових місць. Переможці конкурсу нагороджені грамотами департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації:

– Білецька Вероніка, учениця 9 класу Першої української гімназії
ім.Миколи Аркаса Миколаївської міської ради за роботу на тему «Шевченко і Аркас в нашій пам’яті»  (Геллер Тетяна Володимирівна) – І місце ( 93 бали);

– Циганок Катерина,  учениця 10 класу та Заволока Юлія,  учениця 11 класу  Пересадівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Жовтневої районної ради за роботу на тему «Великий син Великого народу» (Маламан Ніна Федорівна) – І місце (90, 7 балів);

– Сорочан Анастасія, учениця 10 класу, Максименко Владислав, учень 10 класу, Расказов Максим, учень 10 класу та Юрченко Каріна, учениця 7 класу Березнегуватської ЗОШ І – ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради за роботу на тему «Т.Г.Шевченко – погляд крізь століття» (керівник Скуратовська Наталія Григорівна) – ІІ місце (89,7 балів);

– Ніколюк Анна, учениця 11 класу  Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №2 Доманівської районної ради за роботу на тему «Т.Г.Шевченко та його творчість у вишивках» (керівник Пишна Лариса Сергіївна) – ІІ місце (89 балів);

– Грабова Ангеліна,  учениця 9 класу  Вознесенської ЗОШ І – ІІІ ступенів №8 Вознесенської міської ради за роботу на тему «Т.Г.Шевченко – погляд крізь століття» (керівник Щупак Ірина Василівна) – ІІ місце (87,7 балів);

– Галань Валерія, учениця 8 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради за роботу на тему «Із Шевченкіани рідної школи» (керівник Шпаченко Антоніна Станіславівна) – ІІ місце (87,7 балів);

– Шевченко Анастасія, учениця 11 класу  ЮЗШ №1 Южноукраїнської міської ради за роботу на тему «Южноукраинск – город – мечта» (керівник Шевченко Світлана Володимирівна) – ІІ місце (86, 7 балів);

– Гошкович Світлана,  учениця 8 класу  Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради за роботу на тему «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» (керівник Ковтун Ганна Миколаївна) – ІІ місце (85,7 балів);

– Дробожур Олександра, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ №34 Миколаївської міської ради за роботу на тему «Лауреати Національної премії імені Т.Г.Шевченка» (керівник Веремчук Ганна Юріївна) – ІІ місце (85 балів);

– Письменна Ганна, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ №24 Миколаївської міської ради за роботу на тему «Вшанування пам’яті Кобзаря в Україні та на Миколаївщині» (керівник Кібік Ірина Олександрівна) – ІІІ місце (84,7 балів);

– Тур Діана, учениця 7 класу  Кривобалківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської районної ради за роботу на тему «Шевченко у мистецтві народної вишивки» (керівник Гордієнко Тетяна Анатоліївна) – ІІІ місце (84,3 балів);

– Остапенко Анна, учениця 10 класу Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Первомайської міської ради за роботу на тему «Т.Г.Шевченко в нашому місті» (керівник Браковець Інна Олександрівна) – ІІІ місце (83,7 балів).

Всього в конкурсі взяло участь понад 70 чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *