Туристський Мар’їн Гай – 2016: від школярів до вчителів

З 13 по 17 травня 2016 року в урочищі «Мар’ївське» Баштанського району було проведено Чемпіонат Миколаївської області серед юнаків зі спортивного туризму. У змаганнях взяли участь 9 команд туристів старшої групи та 11 команд туристів середньої групи з 8 районів і міст області. В дуже запеклій боротьбі юні туристи змагалися на дистанціях особистої та командної смуги перешкод, крос-походу і орієнтування. Ті учасники, що не злякались спробувати чогось новенького, отримали справжнє задоволення долаючи нову дистанцію орієнтування “Спортивний лабіринт”. Не менш напруженою виявилась і конкурсна програма.

Команда Корабельного району була неперевершена серед команд старшої вікової групи, а також стала переможцем конкурсної програми, але відсутність молодшої команди не дало можливості посісти призове місце в загальному заліку делегацій.

Молоді та завзяті керівники команди Інгульського району м. Миколаєва, що протягом року ретельно готували своїх вихованців до виступу, принесли довгоочікуване призове місце (в останнє команда цього району піднімалась на п’єдестал змагань 15 років тому назад).

Тільки на одній дистанції молодша команда м. Вознесенська посіла 2 місце, але цю череду перемог підкосив не дуже вдалий виступ старшої команди.

А ось команди старшої і середньої вікових груп делегації Жовтневого району вибороли призові місця в усіх видах Чемпіонату, що дозволило їм впевнено вже третій рік поспіль утримувати лідерські позиції.

І ось переможці змагань:

1 місце — делегація Жовтневого aрайону

2 місце — делегація м. Вознесенська

3 місце — делегація Інгульського району.

В загальному заліку з особистих видів абсолютними переможцями стали Миропольцев Олексій (команда Корабельного району м. Миколаєва) і Трошева Вікторія (команда Інгульського району).

Естафету у школярів у вигляді символічного карабіну прийняли працівники освіти, змагання яких проходили з 17 по 19 травня. На змагання учителів зібралось 9 команд. Ще ніколи боротьба на вчительських змаганнях не була такою напруженою — в останній день 2 команди вирішували долю Імісця на дистанції командної смуги перешкод 3 класу. Але невеличкий прорахунок команди м. Миколаєва в конкурсної програмі призвів до того, що в учительських змаганнях виявилось ереможця – 1 місце поділили між собою команди м. Миколаєва та м. Вознесенська. І завершила трійку призерів команда Снігурівського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *