Змагання туристських зв’язок

27 березня відбувся тур Відкритої першості МОЦТКЕ УМ зі спортивного туризму серед юнаків та юніорів.

Змагання проводились на дистанції “Естафета зв’язок” 2 рівнів складності. Перший рівень був розрахований на новачків та молодших учнів і вимагав від учасників вміння самостійно працювати з напарником по зв’язці та орієнтуватись у лісі.

На дистанції другого рівня учасники повинні були не тільки самостійно пройти дистанцію, але і враховувати інтереси та можливості інших зв’язок, що входять до складу їх команд – залишити їм достатньо часу на проходження дистанції, обрати етапи для проходження таким чином, щоб і іншим зв’язкам було зручно долати дистанцію.

На дистанції 2 рівня найкращій результат показала зв’язка Комарової Валерії та Сауніна Андрія (команда “Крок” МОЦТКЕ УМ, керівники: Трощенко В. О. та Гладка О. В.). А серед молодших учасників – Лютер Андрій та Шепель Олена (Жовтневий район, керівник Мезінов О. А.)

Переможцями туру в старшій віковій групі стали:

1 місце – команда “Крок” (МОЦТКЕ УМ, керівники: Трощенко В. О. та Гладка О. В.)

2 місце – команда “Альтус” (МОЦТКЕ УМ, керівники: Зайкін О. В., Шилова Н. І.)

3 місце – команда “Едельвейс” (МОЦТКЕ УМ, керівник Безпалий М. А.)

в молодший віковій групі:

1 місце – команда “Меридіан” (Жовтневий район, керівник Мезінов О. А.)

2 місце – команда “Непосиди” (м. Вознесенська, керівник Костюков О. А.)

3 місце – команда “Едельвейс” (МОЦТКЕ УМ, керівник Безпалий М. А.)

В змаганнях взяло участь 8 команд старшої та 12 команд молодшої вікової групи, з них МОЦТКЕ УМ – 8 команд, м. Вознесенськ – 3 команди, Жовтневий, Ленінський (Інгульский) та Миколаївський район – по 2 команди, Заводський район, ПТУ м. Миколаєва, м. Херсон – 1 команда. Всього 152 учасника. У суддівстві змагань взяли участь випускники МОЦТКЕ УМ та туристських гуртків області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *