Змагання з орієнтування

В неділю 12 березня туристи Миколаївщини зустрічали весну в Балабанівському урочищі змагаясь на дистанції “Спортине орієнтування” відкритої Першості МОЦТКЕ УМ зі спортивного туризму серед юнаків та юніорів. Невеличкий дощ зрання не завадив юним спортсменам вийти на дистанцію і гідно її подолати.

В змаганнях взяли участь 32 команди (16 – старшої та 16 – молодшої вікової групи), в тому числі з Миколаївського району – 4, Заводського району – 3, Інгульського району – 3, ПТУ м. Миколаєва – 2.  Загалом на старт місця розподілилися таким чином:

в старшій віковій групі серед хлопців:

1 місце – Саунін Андрій (МОЦТКЕ УМ, команда “Крок”, керівники Трощенко В. О., Гладка О. В.)
2 місце – Гроза Єгор (МОЦТКЕ УМ, команда “Альтус”, керівники Зайкін А. В., Шилова Н. І.)

3 місце – Тримпол Олександр (МОЦТКЕ УМ, команда “Едельвейс”, керівник Безпалий М. А.)

в старшій віковій групі серед дівчат:
1 місце – Комарова Валерия (МОЦТКЕ УМ, команда “Крок “, керівники Трощенко В. О., Гладка О. В.)
2 місце – Галиба Валентина (МОЦТКЕ УМ, команда “Крок”, керівники Трощенко В. О., Гладка О. В.)
3 місце – Тимофеєва Марина (МОЦТКЕ УМ, команда “Едельвейс”, керівник Безпалий М. А.)

в молодшій віковій групі серед хлопців:
1 місце – Агапітов Мстислав (ПТУ м. Миколаєва, команда “Десант”, керівник Вагіна Ю. В.)
2 місце – Безсмертний Максим (БТДЮ Інгульського району, команда “ТурCool”, керівник Пушкаренко В. Д.)
3 місце – Шурмін Роман (МОЦТКЕ УМ, команда “Чайники”, керівник Колеснікова М. О.)

в молодшій віковій групі серед дівчат:

1 місце – Бабенко Анна (МОЦТКЕ УМ, команда “Едельвейс”, керівник Безпалий М. А.)
2 місце – Шепель Олена (МОЦТКЕ УМ, команда “Меридіан”, керівник Мезінов О. А.)
3 місце – Цебренко Анастасія (МОЦТКЕ УМ, команда “Меридіан”, керівник Мезінов О. А.)

В командному заліку місця розподілились наступним чином:
в старшій віковій групі:
1 місце – команда “Едельвейс” (МОЦТКЕ УМ, керівник Безпалий М. А.)
2 місце – команда “Крок” (МОЦТКЕ УМ, керівники Трощенко В. А., Гладка О. В.)
3 місце – команда “Альтус” (МОЦТКЕ УМ, керівники Зайкін О. В., Шилова Н.І.)
в молодшій віковій групі:
1 місце – команда “Меридіан” (МОЦТКЕ УМ, керівник Мезінов О. А.)
2 місце – команда “Едельвейс” (МОЦТКЕ УМ, керівник Безпалий М. А.)
3 місце – команда “Оболтусята” (БДЮТ Інгульського району, керівник Лисунець О. С.)

Підведені підсумки особистого Кубку МОЦТКЕ УМ зі спортивного туризму 2016 – 2017 н. р.
В старшій віковій групі серед хлопців переможцями стали:
1 місце – Гроза Єгор (МОЦТКЕ УМ, команда “Альтус”, керівники Зайкін О. В., Шилова Н. І.)
2 місце – Толстяк Михайло (МОЦТКЕ УМ, команда “Едельвейс”, керівник Безпалий М. А.)
3 місце – Миропольцев Олексій (МОЦТКЕ УМ, команда “Альтус”, керівники Зайкін О. В., Шилова Н. І.)
серед дівчат старшої вікової групи:
1 місце – Галиба Валентина (МОЦТКЕ УМ, команда “Крок”, керівники Трощенко В. О., Гладка О. В.)
2 місце – Тимофеєва Марина (МОЦТКЕ УМ, команда “Едельвейс”, керівник Безпалий М. А.)

3 місце – Комарова Валерія (МОЦТКЕ УМ, команда “Крок”, керівники Трощенко В. О., Гладка О. В.)

в молодшій віковій групі серед хлопців перемогли:
1 місце – Новосьолов Андрій (МОЦТКЕ УМ, команда “Крок”, керівники Трощенко В. О., Гладка О. В.)
2 місце – Безсмертний Максим (БДЮТ Інгульського району, команда “ТурCool”, керівник Пушкаренко В. Д.)
3 місце – Агапітов Мстислав (ПТУ м. Миколаєва, команда “Десант”, керівник Вагіна Ю. В.)
серед дівчат:
1 місце – Бабенко Анна (МОЦТКЕ УМ, команда “Едельвейс”, керівник Безпалий М. А.)
2 місце – (МОЦТКЕ УМ, команда “Едельвейс”, керівник Безпалий М. А.)

2 місце – Беспояско Вікторія (МОЦТКЕ УМ, команда “Едельвейс”, керівник Безпалий М. А.)
3 місце – Шепель Олена (МОЦТКЕ УМ, команда “Меридіан”, керівник Мезінов О. А.).

Вітаємо переможців!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *