Міжрегіональний турнір з тактико-спеціальної підготовки «Захисник Вітчизни»

22 вересня 2018 року в м. Миколаєві в парку Перемоги відбувся Міжрегіональний турнір з тактико-спеціальної підготовки «Захисник Вітчизни» до організації та проведення якого долучився Миколаївський обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Турнір супроводжувався видовищними показовими виступами, виставкою зброї, екіпіровки та запеклою боротьбою під час змагань. Організаторами заходу виступила ГО ТСОУ України у Миколаївській області.

У турнірі брали участь представники Миколаївської, Одеської, Чернігівської, Кіровоградської та Херсонської областей. Миколаївщину представляв рій джур “Бузькі силовики” ім. Анатолія Новицького з Нової Одеси.

В.А. Мінаков, завідувач відділу національного та патріотичного виховання МОЦТКЕ УМ виступив начальником дистанції “Стежка розвідника”.
Хитрість дистанції у тому, що журналіст знає основні локації, а команді їх треба знайти за картою і компасом. Час виконання завдання строго обмежений. Тому годинник – важлива річ на дистанції. Також молодь долала смугу перешкод, бігла марш-кидок та змагалася у стрільбі з пневматичної зброї.

Залишити відповідь